Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Cobra 9930

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Ostatní výrobci
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pradave
Kolemjdoucí


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st duben 23, 2008 9:54 pm    Předmět: Cobra 9930 Citovat

Zdravím všechny,

chtěl bych se zeptat, dneska mi přišel antiradar Cobra 9930. Koupil jsem ho hodně levně přes aukro (nový), ale přišel mi z USA. Dneska jsem ho dal do auta abych ho vyzkoušel. Ve městě mi to hlásí X, nebo K i když nikde nic není, ale to se asi řeší CITY módem. Jenže večer jsem vjel do obce a začalo to na mě pískat a mluvit až když jsem byl u policejního auta s radarem (naštěstí jsem jel 50 km/h) a na displeji jsem měl POP - radar.

Chci se zeptat je možný že je jinak nastavený pro ČR a jiný země? Prý tady policie má Ka pásmo a to by měl pokrýt obě používané frekvence, nebo ne? A proč mi teda hlásí radar až když mě měří? Na videu to vypadá úplně jinak.

Díky za radu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
AntiRadary.cz
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 1459
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st duben 23, 2008 11:13 pm    Předmět: Citovat

Neni detektor jako detektor a Ka jako Ka. Samotna pritomnost Ka pasma nestaci, detektor musi mit i urcitou citlivost a rychlost zpracovani signalu.
Ta Cobra se chova naprosto standardne jako vsechny Cobry a bez vypnuti nepouzivanych X a K pasem a pritomnosti specialniho zuzeneho Ka pasma vhodneho pro CR je nanic.
V CR lze momentalne koupit jenom 3 detektory, ktere tohle splnuji - Valentine ONE, BEL RX65 EURO a BEL 975 EURO (razeno podle vhodnosti a vykonu). Castecne lze pouzit BEL 995 (USA) a BEL RX65 (USA), zbytek je na vyhozeni!
_________________
--- Výhradní distributor produktů Stinger v České republice ---
http://www.antiradary.cz , http://www.antiradary.com , http://www.valentineone.cz , http://www.antilaser.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2008 11:14 am    Předmět: Re: Cobra 9930 Citovat

Pradave napsal:
Zdravím všechny,

chtěl bych se zeptat, dneska mi přišel antiradar Cobra 9930. Koupil jsem ho hodně levně přes aukro (nový), ale přišel mi z USA. Dneska jsem ho dal do auta abych ho vyzkoušel. Ve městě mi to hlásí X, nebo K i když nikde nic není, ale to se asi řeší CITY módem. Jenže večer jsem vjel do obce a začalo to na mě pískat a mluvit až když jsem byl u policejního auta s radarem (naštěstí jsem jel 50 km/h) a na displeji jsem měl POP - radar.

Chci se zeptat je možný že je jinak nastavený pro ČR a jiný země? Prý tady policie má Ka pásmo a to by měl pokrýt obě používané frekvence, nebo ne? A proč mi teda hlásí radar až když mě měří? Na videu to vypadá úplně jinak.

Díky za radu.


Musim napsat jen toto, vyhodit, vymenit dat pryc a koupit si upravenou verzi. Vsichni setri a pak maji na tri US verze, radim z vlastni zkusenosti, vyplati se opravdu priplatit...
Návrat nahoru
ota
Člen klubu


Založen: 26.6.2007
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2008 5:19 pm    Předmět: Citovat

nejdříve se informuji a pak kupuji.Je to opravdu k ničemu a to doslova. crazy
_________________
V1 3.863 Rx65e
http://www.plysove-hracky-eshop.cz/ Členové fora sleva 10%
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2008 5:29 pm    Předmět: Citovat

zase kdo setri, ma na tri.... Laughing
ne, nechci se smat cizimu nestesti, chapu, ze kdyz se o to nekdo nezajima, nemuze vedet. Ale clovek by se MEL zajimat, kdyz neco kupuje, kor kdyz je to takovahle hracka.
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pradave
Kolemjdoucí


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2008 6:55 pm    Předmět: Cobra 9930 Citovat

Ale koukal jsem na videa kde je Cobra 9930 a ta detekce je super, takže problém je "jen" v tom že je z USA?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
emc
Expert


Založen: 25.6.2007
Příspěvky: 642

PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2008 7:01 pm    Předmět: Re: Cobra 9930 Citovat

Pradave napsal:
takže problém je "jen" v tom že je z USA?

Tak nějak... Aby to fungovalo v ČR, musí to mít od výrobce vnitřní software přeprogramován tak, aby detekoval zdejší radary. K čemu ti je, že na videu to detekuje americké radary?

Přečti si, co o tom napsal třeba Robert:
http://www.antiradary.net/prodejci-podvodnici-podvody-s-euro-verzemi/
http://www.antiradary.net/levne-antiradary-ka-narrow-cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SteveO
Člen klubu


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 110
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2008 7:05 pm    Předmět: Re: Cobra 9930 Citovat

Pradave napsal:
Ale koukal jsem na videa kde je Cobra 9930 a ta detekce je super, takže problém je "jen" v tom že je z USA?


No, videa jsem videl taky a rozhodne se rozchazeji s typickou detekci jakou Cobra bezne predvadi. Bud mel ,,tvoritel" videi extremni stesti (btw ja vlastne ani nepoznal kde tam nejaky radar stoji) nebo tomu stesticku sel krapet naproti, nevim a nebudu nic domyslet.

Mechanismus rozdilu mezi USA a CZ verzi je vysvetlen treba na antiradary.net, a kdyz si k tomu pridas, ze Cobra zrovna nevynika citlivosti ani mezi USA verzemi... Premyslel bych jak ji vratit a vymenit za neco fungujiciho (Bel RX65e1 nebo 2, 975Euro nebo V1 3.864 (starsi urcite ne!!!))
Antiradar neni nejlevnejsi a aspon pro priste to chce si promyslet jestli usetrit opravdu znamena usetrit :-)
_________________
RX65e2, V1 3.863 minuly
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pradave
Kolemjdoucí


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2008 7:05 pm    Předmět: Re: Cobra 9930 Citovat

To je video z ČR, je tam městská policie...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SteveO
Člen klubu


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 110
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2008 7:09 pm    Předmět: Re: Cobra 9930 Citovat

Pradave napsal:
To je video z ČR, je tam městská policie...


Jj, ja asi vim ktera videa myslis... Proto jsem psal co jsem psal.
Pokud nemyslis to aprilove video zhledle na tomto foru Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Vidite jak to dopada, delat si na aprila z lidi foorky Mr. GreenMr. GreenMr. Green
_________________
RX65e2, V1 3.863 minuly
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
emc
Expert


Založen: 25.6.2007
Příspěvky: 642

PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2008 7:12 pm    Předmět: Re: Cobra 9930 Citovat

Pradave napsal:
To je video z ČR, je tam městská policie...

A nebo tak. Městská policie používá radary na kmitočtu 34.3 GHz (zde pracuje cca 20% českých radarů). Tyto radary je COBRA možná se sobě vlastní citlivostí zachytí. Problém je ale v tom, že PČR používá radary pracující na kmitočtech okolo 34.0 GHz (80% českých radarů) a tam mᚠs Cobrou smůlu. Navíc u Cobry je aktivní široké pásmo Ka a možná i K a X. To vše způsobí velké množství falešných poplachů. Zajeď si k nějakému hypermarketu. Tam bude Cobra hvízdat o 106.

Rozdíly v citlivosti můžeš vidět zde:

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LUB
Expert


Založen: 5.8.2007
Příspěvky: 374
Bydliště: KV

PříspěvekZaslal: so květen 03, 2008 10:56 pm    Předmět: Re: Cobra 9930 Citovat

Pradave napsal:
To je video z ČR, je tam městská policie...

Ty videa bych chtel videt... hod prosim odkaz Wink
_________________

Výbava v mém autě: □□□□□□
(kdo nemá čisté svědomí vidí bohu?el jen čtverečky)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Ostatní výrobci Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com