Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Prevence v Plzni???

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Mobilní hlídky a radary
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LUB
Expert


Založen: 5.8.2007
Příspěvky: 374
Bydliště: KV

PříspěvekZaslal: ne listopad 18, 2007 5:56 pm    Předmět: Prevence v Plzni??? Citovat

Tak naprosto nechápu co to dnes měli drazí policisté za akci. V Plzni jsem potkal tři auta s bradavicema (a kdo ví kolik jsem jich nepotkal Laughing ), ale ani jedno neměřilo. Dvě byly Octávky v policejních barvách a jedno fáro byla Felda tmavězelená na střeše majáček (no spíš pořádnej magnetickej maják) a na boku přicucnutej nápis policie (taky žádnej prcek). Všechny tři auta jen tak jezdila Plzní a opravdu z nich nevyšel jeden jedinej měřící paprsek. Za Feldou jsem se dokonce pustil na delší sledovačku, že to třeba zapne sem tam a nic. Funkční zařízení ale uvnitř být muselo jelikož laptop byl otevřen, ale že by svítil displej to jsem neviděl.
Tak že by snad působili na řidiče jen preventivně? Že jako šerif je na obchůzce, tak se chovejte slušně?
Ta Felda teda byla jak pěst na oko. Větší maják si už na střechu dát nemohli. Mr. Green
_________________

Výbava v mém autě: □□□□□□
(kdo nemá čisté svědomí vidí bohu?el jen čtverečky)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: po listopad 19, 2007 9:45 pm    Předmět: Citovat

Dneska jsem tohle same videl na Libusi... Kdyz jsem jel do prace, tak jsem potkal napred jedny Mestaky jak staly kousek od prechodu, pekne nasmerovana bradavice, ale detektor byl zticha, zaparkoval jsem za nim, nenapadne ho obesel a noteas byl vypnutej, tak jestli tocil na kameru, nedani prednosti chodcum nebo fakt nevim co tam delal.... A pak na Jizni Spojce felda PCR, zase namontovany radar za jizdy, bradavice udelana na chytani pekne levej rychlej pruh, ale zase detektor zticha, takze nevim jestli to neumeji zapnout, nebo fakt netusim co toma byt, clovek se tesi na dve detekce a pak ani jedna, SAKRA.... crazy crazy
Návrat nahoru
řidič Lukyn
Expert


Založen: 8.6.2007
Příspěvky: 571
Bydliště: Zlínský kraj

PříspěvekZaslal: út listopad 20, 2007 7:48 am    Předmět: Citovat

To je opravdu zajímavý. Shocked To bych byl taky naštvaný.
_________________
:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ragamix
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1873
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: út listopad 20, 2007 1:52 pm    Předmět: Citovat

je mozne ze len tak strasia tj skusaju ozajsnu prevenciu bez toho aby davali pokuty. na tomto fore to urcite neplati ale v reale je uzivatelov antiradarov pomerne malo takze to nema zmysel zapinat
_________________
| www.bezpokut.sk | STINGER je legálny, radarové detektory nie!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LUB
Expert


Založen: 5.8.2007
Příspěvky: 374
Bydliště: KV

PříspěvekZaslal: st listopad 21, 2007 7:59 pm    Předmět: Citovat

gebič napsal:
Dneska jsem tohle same videl na Libusi... ..., clovek se tesi na dve detekce a pak ani jedna, SAKRA.... crazy crazy

LukᚠČala napsal:
Shocked To bych byl taky naštvaný.

No tak snad si zase někdy začnou plnit své povinosti Very Happy
BOB v jiném vlákně taky psal o podobných zkušenostech.
Už vidím ty protáhlé obličeje náhodných čtenářů tohoto fóra jak se diví, že se dožadujeme, aby cajti měřili

Laughing HA HA HA Ha ha ha ha ...
_________________

Výbava v mém autě: □□□□□□
(kdo nemá čisté svědomí vidí bohu?el jen čtverečky)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: st listopad 21, 2007 8:31 pm    Předmět: Citovat

to LUB: A od ceho maji radary v autech? Mr. Green Clovek se tesi jako male dite vzdy kdyz detektor zacne pipat, uz je vyhlizim... Ale je pravda, nekdo jiny by byl rad, ale me tohle stve, jelikoz jakmile nemam jeden uloveny radar jednou do tejde, tak si rikam, jestli mi jeste detektor fachci... tongue
Návrat nahoru
LUB
Expert


Založen: 5.8.2007
Příspěvky: 374
Bydliště: KV

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2008 7:24 pm    Předmět: Citovat

Tak po dlouhý době jsem narazil na fungující stacionár v Plzni - Studentská Loc: 49°46'29.059"N, 13°21'14.404"E
Řekl bych že měl sníženou palebnou sílu, ale na detekci to bohatě stačilo.
Co je ale hlavní a důležitější, že o kousek dál směrem do Plzně Loc: 49°46'32.123"N, 13°21'44.377"E cca 600m stálo auto s měřícím arzenálem. No blejskalo se jim tam jak nad Tatrou Mr. Green
_________________

Výbava v mém autě: □□□□□□
(kdo nemá čisté svědomí vidí bohu?el jen čtverečky)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Mobilní hlídky a radary Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com