Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Nastavení pro Německo, Rakousko

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Bel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
snail
Expert


Založen: 30.10.2006
Příspěvky: 1423

PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2008 9:42 pm    Předmět: Nastavení pro Německo, Rakousko Citovat

offtopic

Naposledy upravil snail dne po únor 06, 2012 10:28 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2008 9:51 pm    Předmět: Citovat

Naposledy jsem jel přes AT + D (do IT) s Ka Narrow (na Multanovy) a registroval jsem asi 9 poplachů v Ka. K jsem nezapínal, chci mít klid. Stejně jezdím většinou "s davem". Akorát jednou jsem při polachu v Ka zbrzdil na dálnici ze 140 na předepsaných 120, potom na ty předemnou blesklo a jeli jsme dál. Potom v AT několik přenosných Multanov v omezení na 80. S 975e jsem o nich věděl hodně brzo, takže klid.
_________________
Kancelář pro uvádění bájných příběhů na pravou míru.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
snail
Expert


Založen: 30.10.2006
Příspěvky: 1423

PříspěvekZaslal: so březen 05, 2011 6:58 pm    Předmět: Citovat

tongue

Naposledy upravil snail dne so prosinec 31, 2011 10:05 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne březen 06, 2011 7:59 am    Předmět: Citovat

Teď se toho vyrojilo opravdu hodně, včera po mě šli laserem. Dokonce to ovládali z auta, takže na 200m nevidí člověk nic, jen si pak všimne malé trojnožky na chodníku.
Návrat nahoru
ragamix
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1873
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: ne březen 06, 2011 8:27 am    Předmět: Citovat

pozor v rakusku je aj dost stacionarov v K.. a vsetky nove v at aj de uz budu K (pripadne laser ale urcite nie Ka)
_________________
| www.bezpokut.sk | STINGER je legálny, radarové detektory nie!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
snail
Expert


Založen: 30.10.2006
Příspěvky: 1423

PříspěvekZaslal: ne březen 06, 2011 8:15 pm    Předmět: Citovat

tongue

Naposledy upravil snail dne so prosinec 31, 2011 10:05 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ragamix
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1873
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: ne březen 06, 2011 9:00 pm    Předmět: Citovat

to bol ale laser nie? inak okolo grazu sa pohybuje aj gesig.. kamarata uz tusim 2x chytili. nejaky strieborny passat ak sa dobre pamatam
_________________
| www.bezpokut.sk | STINGER je legálny, radarové detektory nie!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
snail
Expert


Založen: 30.10.2006
Příspěvky: 1423

PříspěvekZaslal: ne březen 06, 2011 9:51 pm    Předmět: Citovat

tongue

Naposledy upravil snail dne so prosinec 31, 2011 4:15 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mr_nitroz
Pozorovatel


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: ne březen 06, 2011 10:42 pm    Předmět: Citovat

ragamix: mas nejake blizsi informace o stacionarnich mericich pouzivanych v AT pracujici v K pasmu?

Mel jsem za to, ze v Rakousku pouzivaji stacionarni radary ve vetsine pripadu akorat v KA pasmu, pripadne smycky v ceste od Trafipaxu jako u nas. Nic jineho jsem tam ani nevidel.
Mobilni radary co vim tak vetsinou laser, parkrat jsem videl trojnozku multanovu v KA.
Jednou na benzince u Insbrucku vedle me stali na pumpe s civilni A6 - ala nemecka Kobra 11. Zadne merici zarizeni ale uvnitr nemeli. Pouze blikacky, navadeci textove pole atd...

V DE jsem zatim 2x videl pouze prujezdni zavoru, jednou me i vyfotila, ale kasa nebyla pritomna a nic mi domu neprislo.

Jo a v DE bacha na odstup, prisel mi dokonce domu dopis s fotkou, kde byla vyfocena pritelkyne, ze ho nedodrzela, porizeno to bylo z nejakeho pristroje umisteneho na moste. U dokumentace prestupku byl formular, kde jsem mel vyplnit kdo s autem jel atd. Taky tam byla moznost vyuzit moznosti nevypovidat, pokud osoba na fotce je osoba blizka. Toho jsem vyuzil, odeslal jim formular postou zpet a od te doby nic. Uz to je rok.
_________________
50/90/130, vic ani kdyby trakare padaly!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ragamix
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1873
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 10:40 am    Předmět: Citovat

mas pravdu ze vacsina je Ka. stacionarov v K bude urcite menej ale nechodim to rakuska kazdy den takze neviem ake je percentualne zastupenie. viem ze davnejsie som videl jeden napr kusok pri viedni.. tusim berndorfe a kamarat nedavno zbadal novy v hainburgu. podla vsetkeho su tiez od traffipaxu: traffipax speedophot resp a tom hainburgu by som cakal novy multaradar.. ak bude cas pojdem sa tam na otocku pozriet.
_________________
| www.bezpokut.sk | STINGER je legálny, radarové detektory nie!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
mr_nitroz
Pozorovatel


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 9:08 pm    Předmět: Citovat

OK, jednotky kusu jsou jeste v pohode. Nejdulezitejsi jsou pro me dalnice a tam je snad vse Multanova v KA. Cool
_________________
50/90/130, vic ani kdyby trakare padaly!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ragamix
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1873
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: út březen 08, 2011 9:26 am    Předmět: Citovat

no asi ich bude viac ako jednotky kusov ale skor po dedinach. na dialnici som videl len multanovy, laser, gesig a tusim usekovku. navyse zapinat tam K je otravne lebo tie srandy na myto co tam maju tiez ziaria v K
_________________
| www.bezpokut.sk | STINGER je legálny, radarové detektory nie!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Bel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com