Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

(US) BEL STi Driver vs. Valentine One

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Valentine One
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so červenec 21, 2007 10:05 am    Předmět: (US) BEL STi Driver vs. Valentine One Citovat

Best Radar Detector: BEL STi Driver vs. Valentine One
http://www.radartest.com/article.asp?articleid=100542

Porovnání citlivostí Ka-USA není pro CZ příliš významné. Ale zajímavý byl "heat test", kdy nechal 2ks STi a 2ks V1 hřát na sluníčku. STi se postupně vypnuli s hláškou "Service Required" a po vychlazení fungovali dál normálně. V1 neřekli nic, ale přestali detekovat. Verze firmware V1 není nikde uvedena.
_________________
Kancelář pro uvádění bájných příběhů na pravou míru.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ragamix
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1873
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: so červenec 21, 2007 12:07 pm    Předmět: Citovat

ano ten test som videl uz davnejsie. suhlasim ze ta "tepelna" cast bola velmi zaujimava. bel je v tomto ovela lepsi inak co sa ostatnych veci tyka staci povedat len dve slova - craig peterson.. GOL testy su povazovane za ovela doverihodnejsie
_________________
| www.bezpokut.sk | STINGER je legálny, radarové detektory nie!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
AntiRadary.cz
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 1459
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so červenec 21, 2007 12:29 pm    Předmět: Citovat

x2005: Tohle vim jiz delsi dobu, akorat u kombinace BEL 940//950/945/960 vs. 965/995 a zase tak jednoznacne to neni. Je sice hezke, ze 965/995 na pripadny problem upozorni oproti starsim verzim, ktere jednoduse prestaly detekovat, ale pokud je tech upozorneni a zavad 10x vic nez u predchozi rady, tak to to taky neni zadna vyhra. Proste ten hlidaci mechanizmus je hezky vymysleny, ale prakticke provedeni dost pokulhava a zpusobuje castou nefunkcnost detektoru.

Podle urcitych priznaku a informaci ziskanych pri testovani se da predpokladat, ze V1 se v tomhle chova podobne jako starsi rada Beltronicsu a za urcitych provoznich podminek muze prestat reagovat na radar.
_________________
--- Výhradní distributor produktů Stinger v České republice ---
http://www.antiradary.cz , http://www.antiradary.com , http://www.valentineone.cz , http://www.antilaser.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Josef
Anonymní





PříspěvekZaslal: so červenec 21, 2007 1:05 pm    Předmět: Citovat

Umístění detektoru za sklem na sluníčku není zrovna nejlepší a když, tak alespoň pustit na detektor ventilaci, ideálně klimatizaci. Zatím se mi nejvíc osvědčilo umístění detektory vně vozidla. Jednak je detektor ve stále přijatelné teplotě (oproti teplotě uvnitř vozu při zaparkování na slunci) a navic je velmi dobře chlazen proudem vzduchu při jízdě a pak taky nemusím detektor vyndavat z auta, což je velké plus.
Návrat nahoru
jirkap
Pozorovatel


Založen: 17.4.2007
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: po červenec 23, 2007 9:25 am    Předmět: Citovat

Service Required to se mi už taky 2x objevilo, ale nevěděl jsem co to je... stačilo ho vypnout a zapnout, ale pak jsem musel zesílit hlasitost, ale ani v jednom případě jsem ho neměl v rozehřátém autě… Shocked Mad
_________________
Bel Vector 965 (CZ) v Peugeotu 406 :-)
TomTom+Poi v Nokii E65
Radary.cz - nick djj
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ragamix
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1873
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: po červenec 23, 2007 12:43 pm    Předmět: Citovat

jirkap napsal:
Service Required to se mi už taky 2x objevilo, ale nevěděl jsem co to je... stačilo ho vypnout a zapnout, ale pak jsem musel zesílit hlasitost, ale ani v jednom případě jsem ho neměl v rozehřátém autě… Shocked Mad


service required vypisuje ked sa mu na isty pocet pokusov nepodari naladit lokalne oscilatory. ak to nebolo z tepla moze to byt znamka zacinajuceho problemu. pokial sa z toho ale v pohode dostane netreba robit paniku. dovodov moze byt vela..
_________________
| www.bezpokut.sk | STINGER je legálny, radarové detektory nie!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
jirkap
Pozorovatel


Založen: 17.4.2007
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: po červenec 23, 2007 6:54 pm    Předmět: Citovat

ragamix napsal:
jirkap napsal:
Service Required to se mi už taky 2x objevilo, ale nevěděl jsem co to je... stačilo ho vypnout a zapnout, ale pak jsem musel zesílit hlasitost, ale ani v jednom případě jsem ho neměl v rozehřátém autě… Shocked Mad


service required vypisuje ked sa mu na isty pocet pokusov nepodari naladit lokalne oscilatory. ak to nebolo z tepla moze to byt znamka zacinajuceho problemu. pokial sa z toho ale v pohode dostane netreba robit paniku. dovodov moze byt vela..


Děkuji za informaci... snad nebude žádný problém.
_________________
Bel Vector 965 (CZ) v Peugeotu 406 :-)
TomTom+Poi v Nokii E65
Radary.cz - nick djj
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ragamix
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1873
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2007 6:10 am    Předmět: Citovat

neni zaco. ak mate niekto doplnujuce info dajte vediet.
ja tiez dufam ze mojmu sa nic nestane. teraz ked sa nedaju zohnat je to vzacnost Wink
_________________
| www.bezpokut.sk | STINGER je legálny, radarové detektory nie!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Valentine One Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com