Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

valentine one - dojmy a skusenosti
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Valentine One
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sMartin
Nováček


Založen: 22.9.2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: so září 22, 2007 10:57 pm    Předmět: Citovat

V1, 3.863, horizontalne vedle zpetneho zrcatka. Test na merici ceduli v Luhacovicich (casto se tu zminuji Kunovice, Uh. Hradiste, coz je pomerne blizko). Cedule umistena smerem do centra Luhacovic (smer od Uh. Brodu), V1 zacal detekci na zacatku kruhoveho objezdu - na prijezdu. Na odjezdu prestal detekovat az za kruhovym objezdem. V rezimu "U" falesne detekce i v centru mesta, na "u" uz pouze v blizkosti merici cedule. Pasmo na V1 pri detekci bylo Ka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
řidič Lukyn
Expert


Založen: 8.6.2007
Příspěvky: 571
Bydliště: Zlínský kraj

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2007 9:16 am    Předmět: Citovat

Tak opravdu jsem měl tu detekci taky hodně špatnou Sad v Kunovicích.Jinak nikdy se mi to nestalo aby mi na K ceduli hlásil KA Confused nikdy mi to neudělá teda přes den ale ráno ve 4 to řvalo jako blbá.Jsem zmaten Shocked Very Happy
_________________
:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ota
Člen klubu


Založen: 26.6.2007
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2007 9:25 am    Předmět: Citovat

Lukáš:Jezdím deně přes Říčany a tam je to samé.Měřící cedule v K a řve mě Ka.Černokostelecká prostřední cedule.Pomalu deně na různých místech tam měřej měštáci Laserem.A to je teprv mezec.Včera tam měřili měštáci rychlost a o 50metrů dál PČR zase zákaz odbočení.A co myslíte?Měli všichni narváno. crazy
_________________
V1 3.863 Rx65e
http://www.plysove-hracky-eshop.cz/ Členové fora sleva 10%
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2007 11:28 am    Předmět: Citovat

LukᚠČala napsal:
Jinak nikdy se mi to nestalo aby mi na K ceduli hlásil KA Confused nikdy mi to neudělá


V1 i rx65euro mi občas falešně zahlásí ceduli v K jako Ka (35,5xx). Třeba v Horoměřicích na příjezdu od Evropské. Asi moc velký výkon Confused
_________________
Kancelář pro uvádění bájných příběhů na pravou míru.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
řidič Lukyn
Expert


Založen: 8.6.2007
Příspěvky: 571
Bydliště: Zlínský kraj

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2007 2:52 pm    Předmět: Citovat

No asi ano ale přes den nic a poprvé dnes ve 4:00 a to byl teda silný signál já už myslel že tam někde stojí ale nebyli..A kolega má V1 FW3.863 a mu to signalizuje pořád.Takže co kus to originál Laughing
_________________
:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
řidič Lukyn
Expert


Založen: 8.6.2007
Příspěvky: 571
Bydliště: Zlínský kraj

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2007 2:55 pm    Předmět: Citovat

Jo a mám takový poznatek opravdu si dávejte pozor na velké auta před váma.Ten signál je opravdu slabý.Je to dnes dostatečně otestováno to mi věřte. Wink
_________________
:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Romeo
Nováček


Založen: 6.5.2007
Příspěvky: 23
Bydliště: Kunovice

PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2007 7:05 pm    Předmět: ramet v kunovicích Citovat

LukᚠČala napsal:
Tak opravdu jsem měl tu detekci taky hodně špatnou Sad v Kunovicích.Jinak nikdy se mi to nestalo aby mi na K ceduli hlásil KA Confused nikdy mi to neudělá teda přes den ale ráno ve 4 to řvalo jako blbá.Jsem zmaten Shocked Very Happy


DETEKCE V kUNOVICÍCH : RAMET má na konci Kunovic zkušební radar v Ka v bedně a je velmi slabý detekce V1 umístění na střeše auta svisle v krabici vzduchotěsné s chladičem a čočkou cca 80 m do Kunovic na výjezdu těsně před vjezdem do paprsku ,do toho se na místě detekuje velmi silná tabule u školy která je v K pasmu a je detekována ještě u Lázní v Nové Vsi cca 2,5kmod konce Kunovic proto ten zmatek.Navíc tam měštáci z UH měří v Ka na trojnožce s WIFI ,3 radary na 1 km ,už chybí jenom satelit který vam změří přes GPS a na konci měsíce vždy pošle fakturu. Orwel by zbledl.
_________________
Romeo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
řidič Lukyn
Expert


Založen: 8.6.2007
Příspěvky: 571
Bydliště: Zlínský kraj

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 9:31 am    Předmět: Citovat

Tak to je dobrý já myslel že to mám jenom já Very Happy Jinak ty 3 radary na 1 km je docela hustý Sad
_________________
:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
emc
Expert


Založen: 25.6.2007
Příspěvky: 642

PříspěvekZaslal: čt listopad 01, 2007 10:32 pm    Předmět: Citovat

Vzhledem k tomu, že nejsem Pražák, tak moc alarmů na své V1 nezažiju. A když už, tak pěkných pozvolných... Dnes jsem si pádil do Plzně, když najednou V1 začala šíleně řvát a svítila jak vánoční stromeček, skoro jak po zapnutí, svítili všechny šipky, signál naplno... To vše max. 2 sekundy a pak úplně zmlkla. Kouknu do zpětného zrcátka a ta Audina, co mě míjela, brzdila stejně jak já. Byl to pořádnej šok. Asi to byl ukázkovej případ interference mezi dvěmi detektory... Nezdá se mi, že by to bylo způsobeno elektronikou té Audiny, protože on brzdil taky. No, kdo ví, jak to tedy bylo...

V Plzni jsem pak měl regulérní detekci na stacionáru za kruháčem na Sukově ulici (tentokrát ten putovní radar osadili zde). Už tedy žádnej šok.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stahovanie
Pozorovatel


Založen: 24.7.2007
Příspěvky: 46
Bydliště: Vranov nad Topžou

PříspěvekZaslal: ne listopad 04, 2007 8:39 am    Předmět: Citovat

LukᚠČala napsal:
Jo a mám takový poznatek opravdu si dávejte pozor na velké auta před váma.Ten signál je opravdu slabý.Je to dnes dostatečně otestováno to mi věřte. Wink


stalo sa mi ze som isiel za autom a odrazu sa rozpipal ako blby. potom som zistil ze som mal velke tienidlo pred sebou.
_________________
V1 3.863 (uz mi ho ukradli)
novy 3.872

LI team Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martin1
Kolemjdoucí


Založen: 16.5.2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2007 4:48 am    Předmět: Citovat

emc napsal:
Vzhledem k tomu, že nejsem Pražák, tak moc alarmů na své V1 nezažiju. A když už, tak pěkných pozvolných... Dnes jsem si pádil do Plzně, když najednou V1 začala šíleně řvát a svítila jak vánoční stromeček, skoro jak po zapnutí, svítili všechny šipky, signál naplno... To vše max. 2 sekundy a pak úplně zmlkla. Kouknu do zpětného zrcátka a ta Audina, co mě míjela, brzdila stejně jak já. Byl to pořádnej šok. Asi to byl ukázkovej případ interference mezi dvěmi detektory... Nezdá se mi, že by to bylo způsobeno elektronikou té Audiny, protože on brzdil taky. No, kdo ví, jak to tedy bylo...

V Plzni jsem pak měl regulérní detekci na stacionáru za kruháčem na Sukově ulici (tentokrát ten putovní radar osadili zde). Už tedy žádnej šok.


Nebyla to Audi Q7 ? Ma detektor vozidla v mrtvem uhlu. Tento detektor pracuje v Ka pasmu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AntiRadary.cz
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 1459
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2007 8:21 am    Předmět: Citovat

martin1 napsal:
Nebyla to Audi Q7 ? Ma detektor vozidla v mrtvem uhlu. Tento detektor pracuje v Ka pasmu.


Tento "detektor" alias radar funguje v K pasmu 24.150 GHz, ale je tak silny, ze se indukuje na vnitrnich obvodech Beltronicsu a vyvola poplach v Ka pasmu. Na V1 nemusi mit zadny vliv.
_________________
--- Výhradní distributor produktů Stinger v České republice ---
http://www.antiradary.cz , http://www.antiradary.com , http://www.valentineone.cz , http://www.antilaser.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VlaK
Člen klubu


Založen: 7.8.2007
Příspěvky: 232
Bydliště: Zlín, Brno

PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2007 10:54 am    Předmět: Citovat

Antiradary BEL napsal:
martin1 napsal:
Nebyla to Audi Q7 ? Ma detektor vozidla v mrtvem uhlu. Tento detektor pracuje v Ka pasmu.


Tento "detektor" alias radar funguje v K pasmu 24.150 GHz, ale je tak silny, ze se indukuje na vnitrnich obvodech Beltronicsu a vyvola poplach v Ka pasmu. Na V1 nemusi mit zadny vliv.


Ale ma, bezne se mi stava, ze jedu pul cesty do Brna a detektor kazdou chvili kvikne, tak se rozhlidnu a zjistim, ze pobliz jede Q7 nebo S-klasse.
_________________
No pain no gain.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2007 10:57 am    Předmět: Citovat

Antiradary BEL napsal:
martin1 napsal:
Nebyla to Audi Q7 ? Ma detektor vozidla v mrtvem uhlu. Tento detektor pracuje v Ka pasmu.


Tento "detektor" alias radar funguje v K pasmu 24.150 GHz, ale je tak silny, ze se indukuje na vnitrnich obvodech Beltronicsu a vyvola poplach v Ka pasmu. Na V1 nemusi mit zadny vliv.


Především u Target 550, Bel 945, Bel 960, Bel 940, Bel 890. A podle mě i u někdetých verzí V1 (řekl bych 3.856 a 3.858).
_________________
Kancelář pro uvádění bájných příběhů na pravou míru.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
stahovanie
Pozorovatel


Založen: 24.7.2007
Příspěvky: 46
Bydliště: Vranov nad Topžou

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2007 5:23 pm    Předmět: Citovat

x2005 napsal:
Antiradary BEL napsal:
martin1 napsal:
Nebyla to Audi Q7 ? Ma detektor vozidla v mrtvem uhlu. Tento detektor pracuje v Ka pasmu.


Tento "detektor" alias radar funguje v K pasmu 24.150 GHz, ale je tak silny, ze se indukuje na vnitrnich obvodech Beltronicsu a vyvola poplach v Ka pasmu. Na V1 nemusi mit zadny vliv.


Především u Target 550, Bel 945, Bel 960, Bel 940, Bel 890. A podle mě i u někdetých verzí V1 (řekl bych 3.856 a 3.858).


X krát som presiel okolo Q7 a ani raz mi V1 3.863 nepipol
_________________
V1 3.863 (uz mi ho ukradli)
novy 3.872

LI team Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Valentine One Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 17, 18, 19  Další
Strana 12 z 19

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com