Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

V Praze přibudou další radary na měření rychlosti automobilů

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Pokec
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne leden 20, 2008 9:19 am    Předmět: V Praze přibudou další radary na měření rychlosti automobilů Citovat

V Praze přibudou další radary na měření rychlosti automobilů
http://pda.ceskenoviny.cz/archiv/index_view.php?id=292019
_________________
Kancelář pro uvádění bájných příběhů na pravou míru.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: ne leden 20, 2008 10:20 am    Předmět: Citovat

crazy Bez komentare crazy crazy Muzou si delat, co chteji. Reknou, ze za vsechno muze rychlost, ze je treba vyssi tresty a vetsi omezeni svobody a ono jim to vzdycky projde a jeste jim par lidi zatleska. crazy Kdyby to aspon nebyly ty idiotsky usekovky crazy Zase pujde znacka dolu a doprava v Praze se zastavi jako v patek. Kvuli tem idiotskym usekovkam v tunelech se to v nich zacalo stosovat, az je museli min. na hodinu zavrit. Mne 20m pred cumakem. Tak jsem jsem to objel a pred zlichovskym tunelem to zase stalo. Za nim smer strakonicka uz dobry, smer barandak stal. Asi to chce vic usekovek, idioti. Taky jsem jim do kazdy kamery, pod kterou jsem stal, a ze jich bylo, ukazal, co si o nich myslim, ze jsou jednicky:|x crazy crazy
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LUB
Expert


Založen: 5.8.2007
Příspěvky: 374
Bydliště: KV

PříspěvekZaslal: ne leden 20, 2008 1:53 pm    Předmět: Citovat

Vždy já to říkal už dávno a na má slova jednou dojde. Nakonec ti tupci nechaj do aut namontovat GPS sledování už z výroby a budou nám všem rovnou promítat na tachometr pokuty.
_________________

Výbava v mém autě: □□□□□□
(kdo nemá čisté svědomí vidí bohu?el jen čtverečky)


Naposledy upravil LUB dne ne leden 20, 2008 1:55 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: ne leden 20, 2008 1:54 pm    Předmět: Citovat

...a pri narozeni implementovat cip a sejmout otisky prstu. Jen mi unika, za co se cely to 20. stoleti bojovalo...
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 3:47 pm    Předmět: Citovat

Stejný článek na iLež.cz
http://zpravy.idnes.cz/ridice-v-praze-maji-zpomalit-dalsi-radary-f1c-/praha.asp?c=A080122_103727_domaci_itu

citace:
Někteří motoristé se zase při projednávání přestupku vymlouvají, že neřídili oni, ale osoba blízká, jejíž totožnost nemusí prozradit. - více zde
To by mohl změnit nový silniční zákon. "Těší nás, že se nyní uvažuje o tom, že by se silniční zákon změnil a ´osoba blízká´ by z něj vypadla. Klesne tím nehodovost o desítky procent," je přesvědčen Klema.


Asi příprava veřejnosti na novelu Silničního zákona.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Josef
Anonymní





PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 6:03 pm    Předmět: Citovat

Klesne tím nehodovost o desítky procent.... to jsou kecy člověka, který o dopravě neví nic.
Návrat nahoru
mikicz
Pozorovatel


Založen: 27.10.2006
Příspěvky: 58

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 8:41 pm    Předmět: Citovat

nehodovost pro policii klesne hlavně zvýšením škody pro povinnost volat pčr na 250k a zrušení povinnosti volat při škodě třetí osobě pod limit. tím i totálka funglový fábie nebude nehoda a budou se plácat po zádech, jak snížili nehodovost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com