Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Blinder M45
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra -> Obecná diskuze
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lapat
Pozorovatel


Založen: 21.5.2008
Příspěvky: 57
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2008 10:24 pm    Předmět: Citovat

Ice napsal:
ale aspon je o čem psát a čím se bavit.


Tak to každopáně ;-)
_________________
Jezdím jako beránek ;-)

Antibodová výbava přítomna...


Naposledy upravil Lapat dne čt červen 12, 2008 10:27 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lapat
Pozorovatel


Založen: 21.5.2008
Příspěvky: 57
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2008 10:26 pm    Předmět: Citovat

Ice napsal:
o tom to není se do někoho navážet, a tito prodejci o tom ví víc než si myslíš a ví co prodávají a jak to montovat a otestovat. ty na to mᚠnějaké vybavení a testy, pošli videa at se pokocháme. A co a jak funguje či nefunguje zasvěcení ví moc dobře. A at si každý koupí co chce. Problém je v tom že toto není mobil kde ti může jít o cenu. Ale funkčnost je u všech stejná. si zavolᚠa pošleš i sms. ale u tohoto druhu zboží je to o něčem jiném. mít a nevím řidičák a i když by si cenu slevnil pod 10 tis. kč tak to tady na foru, dovoduji si odhadnou, nikdo nekoupí. protože ví o čem je řeč a co funguje a nefunguje a jak.


Já to testoval s několika prodejci a sami přiznali, že to není 100procetní a ukázali, jak se to dá změřit i s rušičkou. Ano, já na to mám i vybavení. Videa šířit nebudu, co bych z toho jako měl. Ale můžeš se jich zeptat sám, jak to dopadlo ;-)
_________________
Jezdím jako beránek ;-)

Antibodová výbava přítomna...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lapat
Pozorovatel


Založen: 21.5.2008
Příspěvky: 57
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2008 10:38 pm    Předmět: Citovat

Já pouze konstatuji, že i jiné výrobky mají svoje mouchy. A to to tady vůbec nepíšu ted proto, aby jsi si to ode mě koupil. Takové iluze si fakt nedělám.

V reálném provozu jsem je samozřejmě viděl, videa youtube fakt nejsou můj zdroj info. Co jsem si sám neodzkoušel, o tom bych tady nepsal.
_________________
Jezdím jako beránek ;-)

Antibodová výbava přítomna...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pavelostr
Člen klubu


Založen: 2.3.2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2008 10:44 pm    Předmět: Citovat

Ice napsal:
ale aspon je o čem psát a čím se bavit.


A ty ICE mᚠnějaké vlastní skušenosti s nějakou rušičkou ? Co se týče ceny , vždy platí poměr cena-výkon a z toho bych řekl vychází nejlíp LI . Ten AL pozná např. vadné čidlo (odpojené) když si myslíš že stačí jedno ? Je ale pravda že M25-45 kromě vyšší ceny proti M20-40 nepřinesl žádné zlapšení , což mně mrzí , protože bych si radši koupil stejnou kvalitu (pokud by byla) od Blinderu než od Made in Croatia .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lapat
Pozorovatel


Založen: 21.5.2008
Příspěvky: 57
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2008 10:49 pm    Předmět: Citovat

Ano, montហdělá hodně. Ale dvě čidla AL se dají s trochou snahy proměřit také. To jsem si fakt zkusil sám a povedlo se mi ;-) Ale je samozřejmě pravda, že málokterej policajt se bude tak moc a tolikrát snažit. Takže chránit by to mělo. (proti Ultralyte)

Ano, souhlas. Je to všechno nanic, chce to jezdit pomalu. (oficiální info Very Happy )
_________________
Jezdím jako beránek ;-)

Antibodová výbava přítomna...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lapat
Pozorovatel


Založen: 21.5.2008
Příspěvky: 57
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2008 10:53 pm    Předmět: Citovat

Já tu socku nemusím ;-) Neříkám občas se svézt, když je ta jízdenka přes SMS, tak ty dvě tři zastávky dám. Ale když já najedu cca. 100 km v průměru denně po Praze a fakt nemám na MHD čas Very Happy
_________________
Jezdím jako beránek ;-)

Antibodová výbava přítomna...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lapat
Pozorovatel


Založen: 21.5.2008
Příspěvky: 57
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2008 10:59 pm    Předmět: Citovat

Neušetřil, neušetřil. Blinder taky nemám v autě. Jako já tebe nepřesvědčím o výhodách Blindera, tak ty mě nepřesvědčíš o výhodách MHD: Laughing Laughing Laughing
_________________
Jezdím jako beránek ;-)

Antibodová výbava přítomna...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lapat
Pozorovatel


Založen: 21.5.2008
Příspěvky: 57
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2008 11:01 pm    Předmět: Citovat

Ice napsal:
nejsem tak bohatý abych kupoval levné věci a ještě když nefungují jak mají.


Hele, tohle přesně sedí na pražskou MHD Very Happy
_________________
Jezdím jako beránek ;-)

Antibodová výbava přítomna...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lapat
Pozorovatel


Založen: 21.5.2008
Příspěvky: 57
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2008 11:03 pm    Předmět: Citovat

Ice napsal:
když ne MHD tak, jezdi na kole. a aspon udělᚠněco pro svoje tělo. a dostaneš se tam po Praze i mnohem dřív než autem.


Dnes 140 km po Praze. To bych na kole fakt nedal Sad Ale je fakt, že motorka do kolony je lepší. Zítra vemu tedy moto.
_________________
Jezdím jako beránek ;-)

Antibodová výbava přítomna...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lapat
Pozorovatel


Založen: 21.5.2008
Příspěvky: 57
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2008 11:06 pm    Předmět: Citovat

Já musím jezdit pracovně po okrajovejch částích Prahy a třeba i vícekrát na to samé místo za den. Navíc jako na potvoru to je skoro vždycky na druhém konci Prahy Very Happy . Já už metrem jezdím jen, když otevřou novej úsek a pozvou mě na slavností otevření s pohoštěním ;-) A když mám alkohol v krvi, tak to jistí taxi AAA.
_________________
Jezdím jako beránek ;-)

Antibodová výbava přítomna...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lapat
Pozorovatel


Založen: 21.5.2008
Příspěvky: 57
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2008 11:10 pm    Předmět: Citovat

Ice napsal:
navíc nebudeš mít problém s parkováním v Pha. A nějaké zony ti budou moct být ukradené. i do rychlostních limitů by ses měl vlézt.


Problém s parkováním fakt nemám. Bud zaplatím pár korun za garáž, když jedu soukromě nebo když jedu pracovně - tak můžu parkovat i na zákazech - mám na to speciální povolení. Takže zóny mi jsou fakt ukradený ;-) Rychlostní limity jsou problém až když mě změří ;-)
_________________
Jezdím jako beránek ;-)

Antibodová výbava přítomna...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lapat
Pozorovatel


Založen: 21.5.2008
Příspěvky: 57
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2008 11:13 pm    Předmět: Citovat

Ice napsal:
si ty cesty líp nalánuj a nebudeš muset tolik jezdit a ušetšíš. jj jak je možnost si někde zadarmo nacpat pupek a ožrat se tak tam nesmíš chybět.


Jezdím jak je potřeba. Kde mě potřebují, tam jedu. Plánovat se to dá minimálně. Ale je dobrý si na to koupit pořádný a pohodlný auto s výbavičkou ;-)

Ale tak zas moc tam už nežeru už je to na jedno brdo. Raději pokecám se zástupci města neformálně. To bys nevěřil jak je třebas takovej Bém pravej ;-)
_________________
Jezdím jako beránek ;-)

Antibodová výbava přítomna...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pavelostr
Člen klubu


Založen: 2.3.2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2008 11:15 pm    Předmět: Citovat

Ice napsal:
nejsem tak bohatý abych kupoval levné věci a ještě když nefungují jak mají.


S těmahle řečma tě prodejci Blinderu asi nebudou mít rádi . Tvrdit o něčem že nefunguje , když to bylo úspěšně vyzkoušeno v čr ! Už se těším , až příjde AL G9 , jak začneš psát jak předchozí verze nestojí za nic . Jinak mᚠpravdu , že na autobus kterým jezdíš budou dvě čidla fakt málo .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lapat
Pozorovatel


Založen: 21.5.2008
Příspěvky: 57
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2008 11:17 pm    Předmět: Citovat

Ice napsal:
Lapat napsal:
Ice napsal:
když ne MHD tak, jezdi na kole. a aspon udělᚠněco pro svoje tělo. a dostaneš se tam po Praze i mnohem dřív než autem.


Dnes 140 km po Praze. To bych na kole fakt nedal Sad Ale je fakt, že motorka do kolony je lepší. Zítra vemu tedy moto.


jj když vemeš moto tak jakš takš tě tam ochrání M45 co nabízíš. ale taky tě když budou chtít proměří.

na moto pro svoje tělo moc neuděláš. to je lepší to kolo.


Ale kolo je fajn, to jezdím až po práci podél Vltavy. Ale pracovně tu stovku km denně fakt nedám. Nevím jak jsi na tom ty s fyzičkou. Zlín je o trochu menší a navíc v podstatě rovina, ne?
_________________
Jezdím jako beránek ;-)

Antibodová výbava přítomna...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lapat
Pozorovatel


Založen: 21.5.2008
Příspěvky: 57
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2008 11:18 pm    Předmět: Citovat

Ice napsal:
Lapat napsal:
Ice napsal:
si ty cesty líp nalánuj a nebudeš muset tolik jezdit a ušetšíš. jj jak je možnost si někde zadarmo nacpat pupek a ožrat se tak tam nesmíš chybět.


Jezdím jak je potřeba. Kde mě potřebují, tam jedu. Plánovat se to dá minimálně. Ale je dobrý si na to koupit pořádný a pohodlný auto s výbavičkou ;-)

Ale tak zas moc tam už nežeru už je to na jedno brdo. Raději pokecám se zástupci města neformálně. To bys nevěřil jak je třebas takovej Bém pravej ;-)


tak nám prolobuj lasery a jiné věci at jsou legální a mají homologaci.


U Béma? U toho s prominutím pošuka? Navíc ten do tohpo fakt nemůže mluvit ;-) Proloboval jsem například parkování pro motorky a povolení vjezdu do Letenského tunelu pro motorky (byl tam jeden čas zákaz vjezdu).
_________________
Jezdím jako beránek ;-)

Antibodová výbava přítomna...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra -> Obecná diskuze Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 3 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com