Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Koupě přes Ebay

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Obecná diskuze
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
matty1
Kolemjdoucí


Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út listopad 28, 2006 7:07 pm    Předmět: Koupě přes Ebay Citovat

Nevim, jestli se tady tim uz nekdo zabyval, ale sli byste do koupe V1 pres Ebay? Spis mi jde o to, jestli to bude dobre behat v CR, kdyz to je z USA, ackoliv to ma EU rezim...? Pres Ebay se totiz da poridit za velmi dobrou cenu. Diky za pripominky.[/b]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Zibby
Admin


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 293
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út listopad 28, 2006 7:25 pm    Předmět: Citovat

spíš než funkčnosti v čr bych se obával samotné koupě z ebaye. Je to sázka do loterie... Nejvýhodnější nabídky mají logicky většinou prodejci s krátkou historií nebo s horším ratingem. Kamarád přišel o 200 Eur a to bylo u prodejce dokonce se shopem, sídlící v německu. Po roce jsme zatím nedostali nic ani z "ebay standard purchase protection programme" který slibuje vrácení určité částky v případě, že Vás někdo na ebayi obere.

Sám jsem udělal tucet drobných nákupů a bohužel, narazil jsem až v případě téhle velké částky. o nákupu V1 z ebaye jsem uvažoval taky, ale to riziko mě zatím odrazuje Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Honza130
Pozorovatel


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 36
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út listopad 28, 2006 7:35 pm    Předmět: Citovat

no nejlepší je mít známýho v USA a koupit přímo od V1 Smile. Já už na něj čekám Laughing ... jinak já se teď chystám koupit přes ebay.com HID přestavbovou xenonovou sadu tak snad dopoadnu dobře... je to přímo od prodejce, není to aukce, je to new..
_________________
ValentineOne 3.863 vertikálně
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dort
Člen klubu


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 151

PříspěvekZaslal: pá prosinec 01, 2006 3:18 pm    Předmět: Citovat

je to vždy jen kompromis, prostě nekupuj to nejlevnější co je a především se podívej na RATING prodejce a na to kolik již uskutečnil obchodů. pak není problém si objednat např. notebook za cca 35k, pravda byly nabidky i za 30, ale tam bylo jen par obchodů Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Obecná diskuze Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com