Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

R1 - Pražský okruh

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Obecná diskuze
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dino
Nováček


Založen: 16.6.2008
Příspěvky: 14
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po září 20, 2010 11:15 pm    Předmět: R1 - Pražský okruh Citovat

Dnes (časově teda už včera) jsem si hned pár hodin po otevření projel celý nově otevřený úsek okruhu - po celé délce jsou světelné tabule upravující rychlost na 100km/h a v tunelech na 80 - a to byl poměrně dost slabý provoz, takže otázka měření je víc než na místě. Zatím jsem to ale nedráždil a spíš sledoval, jestli okruh rovnou nevybavili nějakou "nepřijemností" už při stavbě. V obou tunlech jsou cca 100m od krajů bíle čáry na silnici a kamery nad ní, takže to vypadá asi na úsekové měření. Nic jiného krom přehledových kamer a smyček u těch světelných tabulí, které se tu ale už řešily a měly by být neškodné, jsem neobjevil. Už tam byl i někdo ze zkušenějších, kdo by potvrdil moje zprávy?
_________________
Bel 995CZ vertikal


Naposledy upravil dino dne út září 21, 2010 8:18 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rob3rt
Člen klubu


Založen: 22.5.2007
Příspěvky: 229
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po září 20, 2010 11:31 pm    Předmět: Citovat

Něco o měření na okruhu z jiného topicu:
http://antiradary-forum.com/viewtopic.php?p=22967#22967

Jinak když jsem byl v sobotu na dnu otevřených dveří v lochkovském tunelu, tak průvodce (prý šéf stavby tunelu) popisoval jakou tam maj skvělou úsekovku, že zjistí i jestli má auto technickou. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
snail
Expert


Založen: 30.10.2006
Příspěvky: 1423

PříspěvekZaslal: po září 20, 2010 11:38 pm    Předmět: Citovat

offtopic

Naposledy upravil snail dne so prosinec 31, 2011 10:30 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: út září 21, 2010 6:34 pm    Předmět: Citovat

Snail: No já bych to viděl tak, že ZoPnPK se vztahuje (jednoduše) na PK a když okruh není zkolaoudovaný jako PK, tak prostě není PK a pravidla ZoPnPK se tam neaplikují, takže se nedají ani vymáhat... Opraví mě Pepek? Smile
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st září 29, 2010 4:27 pm    Předmět: Citovat

Hlavní hygienik dřívější stanoviska přezkoumal a svým nynějším rozhodnutím zrušil.
http://www.ct24.cz/regionalni/102720-okruh-pres-suchdol-je-trnem-v-oku-hlavnimu-hygienikovi/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
rob3rt
Člen klubu


Založen: 22.5.2007
Příspěvky: 229
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so říjen 16, 2010 10:05 pm    Předmět: Citovat

Ví někdo jak to je, když poprvé varují před nově zavedeným placeným úsekem (už na staré části) v místě, kde už není možné opustit silnici? Na R1 při cestě od letiště je první cedule (IP 15a, s poplatkem, 500m) kus před sjezdem na Řepy a než je možné opustit okruh, tak je druhá značka (IP 15a, s poplatkem).

http://www.youtube.com/watch?v=tTdk8x9vX2A

známku samozřejmě mám, jen mě to zajímá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pepek
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 854

PříspěvekZaslal: ne říjen 17, 2010 1:19 pm    Předmět: Citovat

IMHO je tam ještě jedna přenosná
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rob3rt
Člen klubu


Založen: 22.5.2007
Příspěvky: 229
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne říjen 17, 2010 2:32 pm    Předmět: Citovat

IMHO ne. Je tam nejdříve IP 15a + E11 (500m) umožnující sjet před značkou IP 15a + E11, potom dlouho nic a pak přichází IP 15a (s poplatkem, 500m) NEumožnující opustit okruh před značkou IP 15a (s poplatkem).

video už od semaforu mezi letištěm a Evropskou

EDIT 18.10.: tak dnes už tam ta blbě umístěná značka nebyla
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt listopad 25, 2010 11:14 pm    Předmět: Citovat

"Stavba bude koordinována s výstavbou MO SAT 2a, SAT 2b, stavbou 9515 Myslbekova - Prašný most, stavbou 0080 Prašný most - Špejchar a se stavbami PO č. 518 a 519 tak, že citované stavby PO musí být zprovozněny nejpozději se zprovozněním uvedených staveb MO."
http://ekonomika.ihned.cz/c1-48319960-hrozba-pro-blanku-driv-musi-byt-obchvat-pres-suchdol-rika-stavebni-povoleni
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Obecná diskuze Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com