Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

VAROVÁNÍ

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Valentine One
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LaBrava
Nováček


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2006 2:38 pm    Předmět: VAROVÁNÍ Citovat

Je mi líto, že muj první přízpěvek do tohodle fora je tohodle ražení, ale třeba tim někomu pomůžu.

Chci tady varovat před případným nákupem V1 na Ebay od prodejce nicknycusa. Před měsícem sem od něj koupil V1, zaplatil přes Paypal a čekal a čekal. V1 ale nedorazil. Když sem maníka prudil, co se děje, nedostávalo se mi odpovědí. Po tom co sem mu napsal, že du tendle kejs reklamovat na paypal tak napsal že to pošle a zároveň na mě dal stížnost na Ebay, že sem údajně nezaplatil (ebay stížnost zrušila, protože sem snadno dokázal že platba před měsícem proběhla). Jinak maník neposlal nic. Tak sem to vyreklamoval na paypalu, paypal reklamaci uznal a refundoval mi platbu. Maník se mi pomstil tim, že mi napsal negativní feedback ve smyslu že sem podvodník... Což sem mu samozřejmě oplatil taky, ale bohužel už mám místo 100% pozitivního feedbacku na ebay jen 94.7%...
Link na onu nepodařenou transakci : http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ih=006&sspagename=STRK%3AMEWN%3AIT&viewitem=&item=160053878580&rd=1&rd=1

V1 sem mezitim koupil od jinýho prodejce na ebay, se kterým nebyl žádnej problém, do 5 dnů sem ho tu měl. Kdo by měl zájem o kontakt na něj, tak pošlu přes SZ.
_________________
V1 1.8, Blinder M20. Dříve Bel 965 US, Bel RX65 old a RX65 new.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Valentine One Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com