Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Výběr detektoru
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Stinger
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bambulak01
Nováček


Založen: 15.1.2012
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 8:20 pm    Předmět: Citovat

Uvažuji o detektoru DSI a jen jsem se chtěl zeptat na nějaký opravdu objektvní názor všech stávajících uživatelů. Jak funguje, jak se sním jezdí, popřípadě jak je to s obsluhou. Děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ragamix
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1873
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 8:32 pm    Předmět: Citovat

otazka je co povazujes za objektivny nazor kedze spochybnit sa da vsetko. podla mna je najlepsie si nechat DSI predviest a potom sa rozhodnut. vacsina aspon nasich zakaznikov nenisu ludia ktori travia cas na forach a kazdy predajca samozrejme vychvaluje svoje produkty.

kde hlavne jazdis? len cz alebo aj inde?
_________________
| www.bezpokut.sk | STINGER je legálny, radarové detektory nie!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
bambulak01
Nováček


Založen: 15.1.2012
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 8:44 pm    Předmět: Citovat

Jezdím převážně ČR, hodně Prahu a okolí, ale i do SK se podívám i když né moc často. Chápu že je nejlepší si to nechat předvést, popřípadě vyzkoušet, ale mě hodně láká cena poměr výkon. Našel jsem ji na internetu tady v praze u někoho za moc hezkou cenu. Tak nevím. Četl jsem všelijaké příspěvky a někdo tvrdí že se to dá sehnat laciněji z venku. ale i kdyby to byla pravda tak po svých zkušenostech s funkčností a zárukou bych asi dal přednost nákupu zde v Čr, i když to podle někoho přijde o něco dráž.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ragamix
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1873
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 8:59 pm    Předmět: Citovat

dsi ma mnozstvo nastaveni, prehladny display a navyse na SK nebudes mat problem s novymi radarmi. okrem toho je to homologovane zariadenie co je tiez vyhoda. tazko to takto popisat ak si ho nikdy nevidel preto hovorim ze je idealne si ho pozriet nazivo (ak si z prahy tak to nemas daleko..)

cely system je modularny takze aj do buducnosti upgradovatelny a lahko rozsiritelny o pripadne nove moduly. viac krat do roka su vydavane sw updaty ktore su samozrejme zdarma a lahko si ich nahra aj sam uzivatel. je to teda aj investicia do buducnosti a nestane sa ze o x rokov bude nuteny kupit komplet nove zariadenie

uzivatelov bude menej ako inych znaciek ale to je dane aj tym ze na cz a sk neni v predaji az tak dlho. ale zase tiez ich neni malo to by som netvrdil
_________________
| www.bezpokut.sk | STINGER je legálny, radarové detektory nie!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
bambulak01
Nováček


Založen: 15.1.2012
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 9:18 pm    Předmět: DSI Citovat

Brácha si na vánoce zakoupil zde v STINGER CARD, a je sním velmi spokojen. Na HEURECE nechal i nějaké hodnoceni. Ale on to viděl u někoho v SK když tam byl na nějaké delší služební cetsě a strašně se mu to líbilo. Tak do toho šel. Ale mě právě zaujalo to DSI které jak jsem zjistil je lepší model od STINGERU, právě kvuli nastavení různých funkcí.
Poptával jsem to i na vedlejším foru ale tam dotaz asi jeste nedorazil. Coz mě mrzi protože bych chtěl názory více lidí kteří ho mají.
Než jsem u bratra viděl ten CARD tak jsem uvažoval jsem o detektoru s názvem Protector, ale nikde jsem nenašel nějaké specifikace, funkce a fotky alespon jak to vypadá., jestli je to něčemu podobné. Někdo říká že je to hodně podobné STI a 975. Bohužel ověřit jsem si to nikde zatím nemohl a to mě trochu odradilo. No ale uvidím, snad se na druhém foru budou vstřícní a co nejdříve ozvou a já budu moct zhodnotit pro a proti .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ragamix
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1873
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 9:40 pm    Předmět: Citovat

pokial ide o card tak na slovensku card velmi vela neni. ovela viac uzivatelov preferuje verziu DSI. antena je ale u oboch rovnaka a navzajom su vymenitelne akurat card je jednoduchsia verzia a DSI zlozitejsia s pridanou funkcionalitou a moznostami.

protector pokial viem pouziva anteny 975 resp asi aj zo stir.
_________________
| www.bezpokut.sk | STINGER je legálny, radarové detektory nie!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
bambulak01
Nováček


Založen: 15.1.2012
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 9:49 pm    Předmět: Citovat

ragamix napsal:
pokial ide o card tak na slovensku card velmi vela neni. ovela viac uzivatelov preferuje verziu DSI. antena je ale u oboch rovnaka a navzajom su vymenitelne akurat card je jednoduchsia verzia a DSI zlozitejsia s pridanou funkcionalitou a moznostami.

protector pokial viem pouziva anteny 975 resp asi aj zo stir.


Aha, dobře děkuji za odpovědi, popřemýšlím, snad se za nějaký optimální čas ozve nějaký reálný uživatel se zkušenostma. Ještě dotaz, myslíte že by bylašance toto zařízení zapújčit a nějakým způsobem si vyzkoušet jak pracuje a lidově řečeno osahat si ho????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bambulak01
Nováček


Založen: 15.1.2012
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 10:18 pm    Předmět: Citovat

bambulak01 napsal:
ragamix napsal:
pokial ide o card tak na slovensku card velmi vela neni. ovela viac uzivatelov preferuje verziu DSI. antena je ale u oboch rovnaka a navzajom su vymenitelne akurat card je jednoduchsia verzia a DSI zlozitejsia s pridanou funkcionalitou a moznostami.

protector pokial viem pouziva anteny 975 resp asi aj zo stir.


Aha, dobře děkuji za odpovědi, popřemýšlím, snad se za nějaký optimální čas ozve nějaký reálný uživatel se zkušenostma. Ještě dotaz, myslíte že by byla šance toto zařízení zapújčit a nějakým způsobem si vyzkoušet jak pracuje a lidově řečeno osahat si ho????


Nebo jak by jste mi poradily??? Do dnešního dne jsem používal maximálně přenosný detektor. Rád bych používal jen to co není v rozporu se zákonem. Na konkurenčním foru mě uživatelé radí at se také zaměřím na laserovou ochranu, ale to prý budu muset sáhnout hlouběji do kapsy. Co je na tom pravdy??? Nechtěl bych investovat nějakou obrovskou částku a hlavně bych nechtěl mít problémy se zákonem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bambulak01
Nováček


Založen: 15.1.2012
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 11:27 pm    Předmět: Citovat

AntiRadary.cz napsal:
bambulak01 napsal:
Našel jsem ji na internetu tady v praze u někoho za moc hezkou cenu.
....
někdo tvrdí že se to dá sehnat laciněji z venku. ale i kdyby to byla pravda tak po svých zkušenostech s funkčností a zárukou bych asi dal přednost nákupu zde v Čr, i když to podle někoho přijde o něco dráž
...
Jezdím převážně ČR, hodně Prahu a okolí, ale i do SK se podívám i když né moc často. Chápu že je nejlepší si to nechat předvést, popřípadě vyzkoušet, ale mě hodně láká cena poměr výkon.

Odstraneny prispevky komercniho charakteru


Děkuji za nabídku, ale podle odkazu jste prodejce a já respektuji Vaši radu a zkušenosti ale raději bych chtěl znát názor běžného uživatele. Na konkurenčním foru mě od toho zrazují, že to není ověřené, na trhu v ČR to je zhruba púl roku. Docela mě nalomily, protože je to sice super cena, ale na investici několika desítek tisíc je to cekově risk. Ale zase musím říct že bratr je s CARD velice spokojen. Takže mám dilema. bud koupit něco levnějšího, třeba jako 975 a postupem času to podle rad jiných uživcatelů nechat předělat na Protector a nebo jít do nečeho nového jako je DSi. Opravdu bych se nechtěl unáhlit .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AntiRadary.cz
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 1459
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 18, 2012 12:13 am    Předmět: Citovat

Tak Beltronics 975e EURO za současnou cenu je samozřejmě bezkonkurenční kup a udělá hodně muziky za málo peněz. Pokud ovšem jezdíte do západní Evropy, tak pozor na detektor antiradarů Spectre, který jej umí lehce detekovat, takže policie hned zjistí, že jej ve vozidle používáte a nemusí jej ani fyzicky uvidět. Novější typy Beltronicsů (STi-R/STi-R+) a Stingery takhle detekovatelné nejsou, takže pokud jej policie v autě neuvidí, tak jejích přítomnost nemá šanci zjistit.
_________________
--- Výhradní distributor produktů Stinger v České republice ---
http://www.antiradary.cz , http://www.antiradary.com , http://www.valentineone.cz , http://www.antilaser.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
bambulak01
Nováček


Založen: 15.1.2012
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: st leden 18, 2012 10:57 pm    Předmět: Citovat

AntiRadary.cz napsal:
Tak Beltronics 975e EURO za současnou cenu je samozřejmě bezkonkurenční kup a udělá hodně muziky za málo peněz. Pokud ovšem jezdíte do západní Evropy, tak pozor na detektor antiradarů Spectre, který jej umí lehce detekovat, takže policie hned zjistí, že jej ve vozidle používáte a nemusí jej ani fyzicky uvidět. Novější typy Beltronicsů (STi-R/STi-R+) a Stingery takhle detekovatelné nejsou, takže pokud jej policie v autě neuvidí, tak jejích přítomnost nemá šanci zjistit.


Do západní evropy nejezdím, takže detektoru antiradarů se asi bát nemusím.
O 975 bych uvažoval jen v případě že bych se časem rozmyslel a nechal si upgradovat na Protector. Ale zatím pořád ještě uvažuji nad Stingerem. I když informace co jsem dostal mě dost znejistěly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ragamix
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1873
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: st leden 18, 2012 11:19 pm    Předmět: Citovat

no u nas je sice stinger na trhu este pomerne kratko ale v europe sa predava uz dlhe roky.. navyse komplet vyroba a vyvoj je v europe. pre uplnost ochrany este (ak teda nemas) odporucam doplnit homologovanou laserovou rusickou.. stinger laser alebo laser interceptor.

pre zaujimavost: este pred DSI existoval detektor s nazvom stinger ventura. tento vyvinul stinger v spolupraci s beltronicsom. kvoli zmenam u beltronicsu sa stalo ze ich zacal bel predavat pod vlastnym nazvom..(o ferovosti tohoto kroku si urob obraz sam) schvalne si skus vygooglit ako vyzeral stinger ventura. nie ne nahoda ze sa podoba na isty model konkurencie ktory navyse neustale vychvaluje Smile
_________________
| www.bezpokut.sk | STINGER je legálny, radarové detektory nie!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
bambulak01
Nováček


Založen: 15.1.2012
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: st leden 18, 2012 11:29 pm    Předmět: Citovat

ragamix napsal:
no u nas je sice stinger na trhu este pomerne kratko ale v europe sa predava uz dlhe roky.. navyse komplet vyroba a vyvoj je v europe. pre uplnost ochrany este (ak teda nemas) odporucam doplnit homologovanou laserovou rusickou.. stinger laser alebo laser interceptor.

pre zaujimavost: este pred DSI existoval detektor s nazvom stinger ventura. tento vyvinul stinger v spolupraci s beltronicsom. kvoli zmenam u beltronicsu sa stalo ze ich zacal bel predavat pod vlastnym nazvom..(o ferovosti tohoto kroku si urob obraz sam) schvalne si skus vygooglit ako vyzeral stinger ventura. nie ne nahoda ze sa podoba na isty model konkurencie ktory navyse neustale vychvaluje Smile


To je velmi zajímavá informace, googlil jsem a ventura vypadá prakticky stejně jako 975 od BEL, kterou mi tu taky někdo nabízel. Takže to mám chápat jako že původní vnitřnosti bel 975 jsou od Stingeru??? Protože pokud to chápu dobře, tak rozdíl mezi Stingerem a Protectorem by něměl být žádný???? Nebo se pletu??

O rušičce jsem uvažovat nechtěl a asi zatím ani nebudu, ale ta informace o homologaci rušiček od Stingeru a Interceptoru je velice zajímavá. Jk je možné že takové zařízení má homologaci??? Co jsem se dočetl na internetu tak jediné laserové zařízení které bylo "homologováno" a to jako parkovací asistent byl Antilaser. Ale to je asi trochu jiná cenová kategorie než je Interceptor že??

Defakto to zatím pro mě nemá žádný význam ale rád se dozvím nové informace.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ragamix
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1873
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: st leden 18, 2012 11:43 pm    Předmět: Citovat

ano povodne vnutornosti 975 (resp presnejsie 966) su vysledkom spoluprace stingeru a beltronicsu. samozrejme je to uz dlha doba a neda ca ocakavat ze sa stale pouzivaju v tej povodnej forme.. urcite tiez presli vyvojom

nie rozdiel je ten ze protektor pouziva antenu 975 pricom stinger ma vlastny typ plochej anteny. cize je to uplne nieco ine

stinger je homologovany komplet vsetne rusiciek resp presnejsie povedane vcetne laser cidiel. sluzia na komunikaciu medzi autami (resp medzi stingermi) konkretne prenos bezpecnostnych signalov (napr pri prudkom brzdeni)

laser interceptor je homologovany ako laserovy multifunkcny parkovaci asistent teda prakticky rovnako ako antilaser. cenovo je stinger laser a antilaser na tom priblizne rovnako. laser interceptor vide o nieco lacnejsie
_________________
| www.bezpokut.sk | STINGER je legálny, radarové detektory nie!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2012 8:40 am    Předmět: Citovat

ragamix napsal:
pre zaujimavost: este pred DSI existoval detektor s nazvom stinger ventura. tento vyvinul stinger v spolupraci s beltronicsom. kvoli zmenam u beltronicsu sa stalo ze ich zacal bel predavat pod vlastnym nazvom..(o ferovosti tohoto kroku si urob obraz sam) schvalne si skus vygooglit ako vyzeral stinger ventura. nie ne nahoda ze sa podoba na isty model konkurencie ktory navyse neustale vychvaluje Smile

Stinger Ventura = BEL996R http://www.todoradares.com/web2007/pruebas/detectores/ventura.php
Jestli Ventura byla OEM Bel996 nebo si u Stingerů jen půjčili "hlavu" (protože tehdy žádnou vlastní neměli?) a dodělali ovládání, to už vědí jen pamětníci a zaměstnanci uvedených společností.

Co já si pamatuju, tak uvnitř 975 byla nejdřív platforma S7, později asi M4 - takže klasický vnitřnosti "Belscort". Ale Venturu ani 996R jsem nikdy rozebraný neviděl. Samozřejmě Ventura je k dnešnímu DSI/Card zcela irelevantní.
_________________
Kancelář pro uvádění bájných příběhů na pravou míru.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Stinger Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com