Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Videa Bel 995 CZ
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Bel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Josef
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 11:10 pm    Předmět: Citovat

Pěkné video, já tam jezdím skoro každý den a nikdy je nechytím Sad Je vidět že CZ prostě je někde úplně jinde ale to říkáme už mnoho let Smile
Návrat nahoru
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá leden 26, 2007 10:42 am    Předmět: Citovat

Me to jen prekvapilo, jel jsem tam okolo 19h a najednou si rikam, jak to, ze antak pipa, preci v -4 stupnich tady nebudou plasit?? No a byli tam hosani, ale musim rici, ze kousek dale meli celkem peknou sbirku ridicu, ale poprve to jsem jeste netocil, jelikoz jsem o nich nevedel, me tam sprasil nejakej starsi BMW, ale malem to ani u tech poldu dole, jak vybiraji neubrzdil... Zastavil cca 50m za nima.... Mr. Green . Oni za tou zdi, kdyz je pekne maji trojnozku, tedka tam meli samo auto, jelikoz byla fakt kosa a nezavidim to tem poldum jak dole chytali... Ale jsou tam tak 2x az 3x do mesice, tedy zhruba, pokud je pekne i vicekrate, ale v zime je tam vidim poprve a to tu jezdim tak 3x do tydne... Pripada mi to ta stejna parta co chytaji na Modransky... Smile
Návrat nahoru
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá leden 26, 2007 3:48 pm    Předmět: Citovat

Kde přesně to tam je? Pošli souřadnice třeba z mapy.seznam.cz
A příště hoď i info na radary.cz - já chci taky někde testovat. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá leden 26, 2007 5:38 pm    Předmět: Citovat

Tak tady mas souradnice na radar za zdi, kdyz je pekne trojnozka, kdyz zima ta auto, tedka tam jsou dost casto... Smile. Ale je to fakt o nahode... Smile.

Loc:50°0 '8.77"N, 14°24'41.59"E
Návrat nahoru
AntiRadary.cz
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 1459
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po leden 29, 2007 9:40 am    Předmět: Citovat

Dnes jsem na Praze 4 (ul. Opatovská) porovnával citlivost na stacionárním radaru u několik různých modelů a nejlépe dopadl BEL 975 R /Vector LR (pevná sada), o 2. a 3. místo se dělily BEL Vector 995 Inter. (verze CZ) a Valentine One, a nehůře dopadl BEL RX65 (verze USA), který v protisměru reagoval zhruba v poloviční vzdálenosti ostatních detektorů a po směru jízdy NEZAREAGOVAL ani jednou z 5 opakování!

Jako jasný vítěz testu z hlediska citlivost/cena/falešné poplachy vyšel BEL Vector 995 Inter. (CZ), který po Praze nemá skoro žádné falešné poplachy a citlivost srovnatelnou a občas i lepší než Valentine One, na 2. a 3. místě jsou pevná sada BEL 975 R / Vector LR a Valentine One. BEL 975 R má nejlepší citlivost a množství falešných poplachů jen o málo vyšší než BEL Vector 965/995 Inter. (CZ), ale oproti Valentine One, který stojí skoro o 5000 Kč více. Valentine One má zase po Praze celkem hodně falešných poplachů a citlivost srovnatelnou s BEL Vector 965/995 Inter. (CZ), ale horší než BEL 975 R / Vector LR.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ragamix
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1873
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: po leden 29, 2007 10:02 am    Předmět: Citovat

caf. video by nebolo pls?
_________________
| www.bezpokut.sk | STINGER je legálny, radarové detektory nie!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
AntiRadary.cz
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 1459
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po leden 29, 2007 10:55 am    Předmět: Citovat

Nebylo, porad mam pokazenou kameru, ale mozna si stejnou sestavu vezme na otestovani x2005, tak pak neco vystavi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ragamix
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1873
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: po leden 29, 2007 1:23 pm    Předmět: Citovat

super to by bolo fajn.. len ma to proste zaujima nic viac v tom neni
_________________
| www.bezpokut.sk | STINGER je legálny, radarové detektory nie!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Rullez
Pozorovatel


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: po leden 29, 2007 4:02 pm    Předmět: Citovat

Kde je přesně ten funkční stacionář na tý Opatovský?Já tam jel minulý čtvrtek a bez detekce. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: po leden 29, 2007 4:09 pm    Předmět: Citovat

Rullez napsal:
Kde je přesně ten funkční stacionář na tý Opatovský?Já tam jel minulý čtvrtek a bez detekce. Confused


Vis kde je kino Galaxie?? Tak ta rovinka kolem ni, kolem metra Háje a tam je 40km/h a krabice a je funkcni cca od zacatku ledna... Smile
Návrat nahoru
AntiRadary.cz
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 1459
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po leden 29, 2007 4:25 pm    Předmět: Citovat

Rullez: Přesně za zastávkou Horčičkova (Loc: 50°1'54.92"N,14°32'3.14"E), t.j. mezi ulicemi Kulhavého a Štichova!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
AntiRadary.cz
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 1459
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po leden 29, 2007 4:27 pm    Předmět: Citovat

PS: Ted si vsechny zminene detektory vyzvedl x2005, takze se snad dockame nejakeho noveho testu a video dokumentace. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Rullez
Pozorovatel


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: po leden 29, 2007 6:03 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem tam jel dnes (17:20hod.) znova a opět bez detekce na všechny režimy!Je chyba u mě,nebo stacionář nepracuje nonstop,ale jen v určitou dobu,protože třeba neumí pracovat za tmy?Má to někdo odzkoušený? Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: po leden 29, 2007 6:05 pm    Předmět: Citovat

Ja tam jel dneska okolo 13h a fungoval a jelikoz ma blesk, tak musi pracovat 24h, tedy podle me.. Smile
Návrat nahoru
AntiRadary.cz
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 1459
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po leden 29, 2007 6:55 pm    Předmět: Citovat

gebic: Nemusi a je i dost pravdepodobne, ze vecer a na noc se vypina. Podobne fungoval stacionar na Evropske, ktery v zime po 17:00 nevysilal a detektor nic nezaznamenaval a pristi den za svetla byl zase normalne funkcni.
Dokonce se mi to jednou stalo v prubehu testovani, kdyz jsem opakovane prezkousel vsechny detektory, ktere jeste pred chvilkou fungovaly a zadny nereagoval. Ztratil jsem cca 1/2 hodiny casu nez jsem prisel na to, ze chyba neni v detektorech, jen se proste vypnul radar. crazy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Bel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 3 z 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com