Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

POi radaru Nemecka a Beneluxu??

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> GPS a POI
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: út leden 23, 2007 8:27 pm    Předmět: POi radaru Nemecka a Beneluxu?? Citovat

Zdravim, nemate nekdo POI Nemecka a Beneluxu, jde mi jen o radary a to klidne vsechny, ale hlavne abych nejaky mel, jelikoz jsem zvyklej od nas jezdit rychleji a tak chci mit aspon malinkatou jistotu, ze neco pro to aby me chytnuli udelam.. Diky.. Mr. Green
Návrat nahoru
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 2:10 pm    Předmět: Re: POi radaru Nemecka a Beneluxu?? Citovat

gebič napsal:
Zdravim, nemate nekdo POI Nemecka a Beneluxu, jde mi jen o radary a to klidne vsechny, ale hlavne abych nejaky mel, jelikoz jsem zvyklej od nas jezdit rychleji a tak chci mit aspon malinkatou jistotu, ze neco pro to aby me chytnuli udelam.. Diky.. Mr. Green


Součástí distribuce TT 5 jsou nějaké radarové POI (Speed Cameras) z AT, DE, FR. Benelux nevím. Jestli mᚠpůvodní CD, tak koukni tam. Netuším, jak je to aktuální. Nebo lze POI zakoupit/předplatit na TomTom webu.
_________________
Kancelář pro uvádění bájných příběhů na pravou míru.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 2:24 pm    Předmět: Citovat

No abych pravdu rekl, original nemam, jestli si rozumime... Very Happy . Ja myslel, jestli nemate nekdo odkaz nekde kde by to slo stahnout, jako u nas je poi.cz, tak treba jestli nevite na Benelux nebo Nemcoury?? Ja to zkousim hledat a porad nic.. crazy . Jelikoz davat jim za to 15 Eur mi pripada fakt nehorazna palice... crazy
Návrat nahoru
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 1:01 pm    Předmět: Citovat

Thank you, super adresa.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> GPS a POI Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com