Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Falešné poplachy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Valentine One
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so srpen 04, 2007 9:13 am    Předmět: Citovat

Finator napsal:
máte taky falešný poplach(laser) u krabiček, které preferují přednost autobusů mhd?


Jo, tohle jsem s V1 taky pozoroval.
_________________
Kancelář pro uvádění bájných příběhů na pravou míru.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
marsal
Pozorovatel


Založen: 5.11.2006
Příspěvky: 67
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so srpen 04, 2007 10:56 am    Předmět: Citovat

Mám ho také. Ale jen na Proseku, na jiných místech v Praze jsem na to nenarazil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: so srpen 04, 2007 3:07 pm    Předmět: Citovat

V Praze mám poplach na Hlávkově mostě a při výjezdu z Letenského tunelu na Horákovou....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marsal
Pozorovatel


Založen: 5.11.2006
Příspěvky: 67
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so srpen 04, 2007 7:30 pm    Předmět: Citovat

Posledních čtrnáct dní mám více falešných poplachů než dříve, jednou i na dálnici D1 a dvakrát na R10, opakovaně na Zenklové směrem k Balabence (pouze v jednom směru) a občas na Olšanské.

Kromě toho mě měřili na Olšanské laserem (jel jsem naštěstí předpisově) a vyhodnotil jsem to jako falešný poplach.

Zatím je to hluboko v normě, ale počet falešných poplachů začal narůstat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so srpen 04, 2007 8:22 pm    Předmět: Citovat

marsal napsal:
Kromě toho mě měřili na Olšanské laserem (jel jsem naštěstí předpisově) a vyhodnotil jsem to jako falešný poplach.


A to je problém "slavné" V1. Je sice super citlivá (na laser), ale má tolik falešných poplachů (v Ka i Laser), že pak snadno můžeš zaměnit pravý poplach za falešný. Samozřejmě v současné chvíli nejde koupit nic jiného než V1, takže celá případná diskuze je naprosto akademická. Sad
_________________
Kancelář pro uvádění bájných příběhů na pravou míru.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
marsal
Pozorovatel


Založen: 5.11.2006
Příspěvky: 67
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so srpen 04, 2007 9:20 pm    Předmět: Citovat

Když srovnávám Bel 965 CZ a V1, mám výrazně lepší zkušenosti s V1. Dá se to říci o detekci, kde můj kus 965 CZ nikdy nedosáhl takové výsledky, jako moje V1 (srovnávám kus s kusem, někdo může mít lepší ten nebo onen a například Snail měl oproti mně super kousek), ale i falešné poplachy jsou u zatím V1 lepší (mám 3.861). Bel jich měl minimálně stejně. Od začátku jsem čekal, že V1 bude horší, ale není. Jen poslední dva týdny se něco děje (někdy je to nejluxusnější model Hondy nevím jak se jmenuje s aktivním tempomatem, dvakrát to byly dodávky se zatmavenými skly, Transit a VW) a pár úplně nových stabilních míst se začalo také ozývat.

Já jsem svůj BEL nechal bezplatně kamarádovi s tím, že si ho může nechat na dobu, kdy ho nebudu potřebovat. A zatím ho vrátit nechci.

Na druhou stranu nejsem nekriticky nadšený. Dvakrát nebo třikrát jsem i s V1 zažil horkou chvilku (zvládl jsem ji se štěstím), ale to není téma na toto fórum.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marsal
Pozorovatel


Založen: 5.11.2006
Příspěvky: 67
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne srpen 05, 2007 7:53 am    Předmět: Citovat

Ještě jeden laický postřeh k falešným poplachům. Měl jsem zhruba před rokem a půl speciálně upravený BEL 65 RX pro Německo (něco jako euro mód, ale jen pro Německo). Nabízela to jedna tunnigová firma z východního Německa (už asi zkrachovala) a první zkušenosti byly super. Původně jsem ten detektor viděl na jednom pražském audi, a dotazem u našeho německého kolegy jsem zjistil, že tento zázračný detektor má taky (detektor od Beltronicsu měl 3 tlačítka a bylo na něm napsano "professional"). Německý kolega neměl žádné falešné poplachy a měl skvělou detekci, o dost lepší než můj Bel od Cyberdyne, takže evidentně to nebyla běžná US verze.

Když jsme si detektor od něho půjčil, měl jsem buď skvělou detekci, nebo žádnou (a několikrát jsme se na sebe dívali s měřícím policistou hodně zblízka). A podobné zkušenosti měl i německý kolega s měřením okolo Frankfurtu (do 200 km okolo Drážďan nebyl problém). Dnes má kolega už jiný detektor.

Bez možnosti něco změřit jsme došli k tomu, že ta firma buď zúžila pásmo příliš (a tím nechytá jiné frekvence), anebo úprava nevymezuje pásmo dostatečně stabilně. Možná to bylo upraveno jen na jeden typ Multanovy, nevím.

Toto jsou jen uživatelské a odborně nepodložené závěry, ale snaha o úplnou eliminaci falešných polachů může mít vedlejší efekt v tom, že nechytíme některé frekvence nebo si neporadíme s "rozladěnými radary". Falešné poplachy jsou nepříjemné (zbytečně zpomalíte), ale nedetekování radaru je horší (přijdete o peníze a o body).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
1100xx
Pozorovatel


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: ne srpen 05, 2007 9:05 am    Předmět: Citovat

s tímto problémem jsem se setkal i já při upravě RX65. zjistil jsem to, že AR s novým přijímačem se samokalibrují každou minutu a trvá to cca 3 sec. v tomto čase je detektor úplně hluchý a nereaguje a radar.pokud ovšem radar detekuje před touto kalibraci tak jej hlásí přesto že kalibrace zrovna začala probíhat. u starých AR kalibrace probíhala jednou za 3,5 minuty a trvala pouze 100msec.což je diametrální rozdíl. Takže x-krát může mít upravený AR super detekci, ale jakmile počítek poplachu spadne do času kalibrace, tak AR nebude reagovat. Mám takový pocit že na tomto problému stojí i cyberdyne.dovede sice upravit frekvenční rozsah detekce AR,která je nahraná na nějaké vnější struktuře paměti procesoru. ale neumí upravit vnitřní pracovní algoritmus AR, který je uložen jinde a není jednoduché jej změnit.
_________________
RX-65 home made, CB-MegaJet 900,KAWASAKI ZZ-R1400,pérák 350
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Gabriel
Pozorovatel


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 34
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne srpen 05, 2007 11:23 am    Předmět: Citovat

marsal napsal:
Možná to bylo upraveno jen na jeden typ Multanovy, nevím.


A Multanovy jak znamo se rady obcas vychyli ze sve "papirove" frekvence. Potom ani pasmo nemusi byt zuzeno tak striktne, aby nebyla zadna detekce. Viz V1 v euro modu a nedetekce mnohych radaru tohohle typu.
_________________
ValentineOne 1.8, fw v. 3.861, EuroMode ON, KaFalseAlarmGuard OFF, Ramer-saves: 0

V plánu: LaserInterceptor ... už aby to bylo!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
marsal
Pozorovatel


Založen: 5.11.2006
Příspěvky: 67
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne srpen 05, 2007 7:49 pm    Předmět: Citovat

Další záhada ohledně falešných poplachů vysvětlena. Můj "nárůst" falešných poplachů s V1 je zapříčiněn rozšířením systému přednostní jízdy "známé krabičky z Proseku" na dalších místech v Praze. Předtím jsem si jich nevšiml. A zajímavé je, že V1 na ně reaguje jen někdy. Nevíte někdo jak pracují?

Ještě zbývá vysvětlit 2 dodávky se zatmavenými skly na dálnici. ale přijdu na to také. Takže přátelé, žádné erupce nebo záhady se zatím nekonají.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
řidič Lukyn
Expert


Založen: 8.6.2007
Příspěvky: 571
Bydliště: Zlínský kraj

PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2007 12:01 pm    Předmět: Citovat

Chlapi zase falešný poplach Laser od auta Infiniti jak jsem psal posledně.Má v ní Bela 995/CZ,nějakou rušičku ale nevím jakou.Tak asi na tom něco bude.Honda ,Q7,BMW atd. Cool
_________________
:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
řidič Lukyn
Expert


Založen: 8.6.2007
Příspěvky: 571
Bydliště: Zlínský kraj

PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2007 6:19 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem jel právě po D1 a měl jsem na jejich obvyklém místě cca 148 km na Prahu fal.popl. v KA a dokonce mi ukazoval 2.Ale nic jsem neviděl.Tak nevím jinak jsem to tam ještě neměl.Potom v KA u bouračky ale to jsem se nepodíval na km a tam jsem taky nic neviděl jenom Hasiče. Confused A taky 2.A potom před Chodovem Laser poplach ale to tu již někdo psal.Tak nevím co ty KA poplachy Confused
_________________
:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2007 7:44 pm    Předmět: Citovat

LukᚠČala napsal:
Tak jsem jel právě po D1 a měl jsem na jejich obvyklém místě cca 148 km na Prahu fal.popl. v KA a dokonce mi ukazoval 2.Ale nic jsem neviděl.Tak nevím jinak jsem to tam ještě neměl.Potom v KA u bouračky ale to jsem se nepodíval na km a tam jsem taky nic neviděl jenom Hasiče. Confused A taky 2.A potom před Chodovem Laser poplach ale to tu již někdo psal.Tak nevím co ty KA poplachy Confused


Ve středu jsem jel po D1 tam i zpět - žádný radar jsem sice nepotkal, ale na místech, které popisuješ jsem byl bez FP Cool Respektive celá D1 až do Brna a zpět byla bez FP...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
řidič Lukyn
Expert


Založen: 8.6.2007
Příspěvky: 571
Bydliště: Zlínský kraj

PříspěvekZaslal: so srpen 11, 2007 7:53 pm    Předmět: Citovat

Ani neměls Laser poplach u benzinky Avanti?????Mýtná brána.Tam mám pořád. Sad Jinak jsem dnes jezdil po Praze ale na test jsem neměl čas.Fal.pop. jsem zaznamenal cca 3 a to hotel Vítkov v křižovatce,Koněvova ulice, a ještě jedno místo ale to jsi už nepamatuji Laughing a vše v Ka.
_________________
:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Josef
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2007 3:44 pm    Předmět: Citovat

Pravidelný laser alert mám na bráně 71,5km na D1 ve směru na Brno.
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Valentine One Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 4 z 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com