Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Vítejte na antiradary-forum.com !
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Obecná diskuze
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2007 8:09 pm    Předmět: Citovat

emc napsal:
Paprsek radaru má dostatečný rozptyl...


Já bych si tím tak jistý nebyl... Možná by Ti stačilo nahlédnout na stránky Rametu, kde by si se dočetl, že to, co jsi napsal, je lež jak vyšitá Wink Je to přesně obráceně - radary Ramer, které používá PČR i MP jsou špičkou ve své třídě Cool
Jo a v 99,99% případů dekektor nechytá paprsek, ale pouze jeho odrazy Wink
No, koukám, že další fundovaný prodejce je na světě Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2007 8:56 pm    Předmět: Citovat

Mno ale V1 3.863 za 16.000, to je brutalni cena...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KlokanXM
Člen klubu


Založen: 26.10.2006
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2007 8:59 pm    Předmět: valentine1.net Citovat

Zavítal jsem (ač spokojený majitel "druhořadého, podřadného a zezadu nechránícího Bel 965CZ) na ty stránky a dozvěděl jsem se strašnou spoustu zajímavých věcí. Jako velký příznivce Sci-Fi tyto stránky doporučuju crazy .

Nevím jak zde, ale jinde bývá zvykem si na link vyžádat souhlas a většinou bývá i v grafickém provedení majitele odkazovaných stránek. Pak nebývá spor o to, zda je poznat, že link vede jinam.

PS: ta "rádobyinformace" o odkazu mimo web se stejně zobrazuje pouze při podržení myši, což většina lidí stejně neudělá. Rovnou kliknou. A grafické provedení odkazu k myšlence "zdejší fórum" jen navádí.

Teda bejt adminem, už bych crazy .
_________________
Bel 965CZ (Service required - SelfCal 4 ---- čest jeho památce, bojoval statečně)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
emc
Expert


Založen: 25.6.2007
Příspěvky: 642

PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2007 9:47 pm    Předmět: Citovat

řidič BOB napsal:
...99,99% případů dekektor nechytá paprsek, ale pouze jeho odrazy

A to co se ti odrazí je co? Chcánky? Stále je to paprsek, i když odražený. Takže podle tebe maj kamioňáci smůlu, protože antiradar se dá detekovat jeden metr nad vozovkou? ... Nevím jak ty, ale já mám alespoň středoškolské vzdělání v elektronice a vlastním licenci radioamatéra, která mi dovoluje komunikovat mimo jiné i na mikrovlnách, kde úzký paprsek signálu směřujeme kvůli odrazu třeba na dešové mraky... Tak si myslím, že úplný pako nejsem.

shwaara napsal:
Mno ale V1 3.863 za 16.000, to je brutalni cena...

A někdo tě nutí si něco ode mě koupit? Pokud umíš nakupovat levněji a se plnou zárukou, pak je to tvé plus. A když už rejpeš, kritizuješ taky OMV, že má dražší benzín než TESCO?

KlokanXM napsal:
...druhořadého, podřadného a zezadu nechránícího Bel 965CZ...

Asi už nejsem normální, protože si vůbec nevzpomínám, že bych něco takového psal. Si podej s ABELem ruku. Proč bych měl chválit či kritizovat BEL, když jej neprodávám? Osobně si myslím, že BELy určené pro ČR jsou kvalitní a citlivostí s V1 srovnatelné. Dle situace jednou dosahuje lepších výsledků ten, jindy onen.

KlokanXM napsal:
"rádobyinformace" o odkazu mimo web se stejně zobrazuje pouze při podržení myši, což většina lidí stejně neudělá...

Já nic nepodtrhávám. Nevím, co používᚠza prohlížeč. Můj FireFox to zobrazí za 0,6 sekund po najetí na odkaz. Zkusil jsem i IE7 a je to podobné. Tak že by pán používal Operu? Navíc v sekci "Návod" je doslova uvedeno
citace:
Více informací na stránkách výrobce: www.valentine1.com,
nebo na stránkách nezávislého fóra antiradary-forum.com.

Navíc, pokud umíš číst, po otevření stránek fóra zjistíš, že URL adresa jaksi valentine1.net vůbec neobsahuje.

KlokanXM napsal:
Teda bejt adminem, už bych crazy .

Konzultováno se Zibby, schváleno.

------------------------------------

Co na závěr? Kdo chce psa bíti, hůl si najde, že?

Jinak myslím, teda můžu se mýlit, ale nemá toto vlákno náhodou v názvu: Oznámení: Vítejte na antiradary-forum.com ! ? Tak tedy děkuji za milé přivítání. Něco to o vás vypovídá. Pokud někdo přijde na mé fórum, nikdy není nikdo vypráskán.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2007 10:35 pm    Předmět: Citovat

emc napsal:

shwaara napsal:
Mno ale V1 3.863 za 16.000, to je brutalni cena...

A někdo tě nutí si něco ode mě koupit? Pokud umíš nakupovat levněji a se plnou zárukou, pak je to tvé plus. A když už rejpeš, kritizuješ taky OMV, že má dražší benzín než TESCO?

Ja vubec nerejpal:D Jen jsem vyjadril obdiv nad tou skvelou cenou. To je cely. Ta cena ve mne dokonce vyvolala sympatie, ktere ale zahy prodavajici zkazil svou vztahovacnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AntiRadary.cz
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 1459
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 12:02 am    Předmět: Citovat

emc napsal:
Jinak myslím, teda můžu se mýlit, ale nemá toto vlákno náhodou v názvu: Oznámení: Vítejte na antiradary-forum.com ! ? Tak tedy děkuji za milé přivítání.


A koho a proc bychom tady meli nekoho vitat? Dalsiho rychloprodejce, ktery se tady snazi udelat snadnou reklamu zdarma a do jedne, dvou radobyodpovedi nahusti x-odkazu na svuj web? Nebo si nekdo mysli, ze tady vsichni budou odvazani z toho, ze se objevil dalsi prodejce, ktery se snazi dost neomalene zviditelnit a i kdyz zatim neudelal nic pro prospech fora, chce hned vyuzivat jeho vyhody?
K cti EMC budiz receno, ze se aspon neco snazil odpovedet, i kdyz ty odkazy si mohl hned v prvni odpovedi odpustit, ale ostatni jenom prijdou, daji si tady vlastni reklamu a zase padi pryc.
Ja a Robert tady prispivame jiz rok a na Autorevue jiz nekolik let a dodnes se nekteri zakaznici ptaji, jak najit A-BELa a jakou ma www stranku. Odkazy v podpisu jsem si tady dal az po dlouhy dobe, jako reakci na podobnou neomalenou reklamu (VPE?).
Mozna jsem staromodni, ale kdyz nekam prijdu, tak se snazim nejdrive rozhlednout a pak se nenasilne zapojit, pokud budu stat za to a me rady budou k prospechu, tak me zakaznici budou kontaktovat sami.
_________________
--- Výhradní distributor produktů Stinger v České republice ---
http://www.antiradary.cz , http://www.antiradary.com , http://www.valentineone.cz , http://www.antilaser.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
pepek
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 854

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 7:55 am    Předmět: Citovat

Pokud někdo napíše na e-shop "cena obsahuje DPH" a až ve všeobecných podmínkách napíše, že "není plátce DPH" tak by zasloužil nakopat do prdele. Takováhle prasárna odpovídá kultuře "obchodníků" z poloviny 90-tých let.
Je pro mne výhodnější nebýt plátcem DPH" - obvyklá formulace vychcánků a "velmi důvěryhodných"rychloobchodníků.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 4:30 pm    Předmět: Citovat

emc napsal:
řidič BOB napsal:
...99,99% případů dekektor nechytá paprsek, ale pouze jeho odrazy

A to co se ti odrazí je co? Chcánky? Stále je to paprsek, i když odražený. Takže podle tebe maj kamioňáci smůlu, protože antiradar se dá detekovat jeden metr nad vozovkou? ... Nevím jak ty, ale já mám alespoň středoškolské vzdělání v elektronice a vlastním licenci radioamatéra, která mi dovoluje komunikovat mimo jiné i na mikrovlnách, kde úzký paprsek signálu směřujeme kvůli odrazu třeba na dešové mraky... Tak si myslím, že úplný pako nejsem.


Milý radioamatére s licencí, pokud tedy nejsi úplný pako, tak bys mohl vědět, že je rozdíl, jestli něco deteguje přímo paprsek nebo odražený paprsek Exclamation Rozdíl je totiž v síle, kterou tyto dva paprsky mají... Snad i Tobě je jasné, že ten odražený je oslabený a tak se deteguje mnohem hůře a proto je potřeba vytvořit detektoru co možná nejvhodnější podmínky pro snadnou (včasnou) detekci - v tomto případě vhodnou polohou... Pokud bys byl alespoň trochu v obraze ohledně detektorů, tak bys věděl i to, že rozdíl v citlivosti je i mezi umístěním na cloně a na palubce...
Tolik k Tvým znalostem problematiky AR - a to nemám ani středoškolské vzdělání v oblasti elektoniky - pouze několik zkoušek z fyziky Wink K Tvým obchodním praktikám se již velmi výstižně vyjádřil pepek Cool
Rád bych na Tebe apeloval, abys na ostatní diskutující reagoval v rámci slušnosti - výrazy jako "chcánky a ojebat" si nech pro své kamarády nebo zákazníky... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
msp_x
Expert


Založen: 10.12.2006
Příspěvky: 539
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 5:21 pm    Předmět: Citovat

řidič BOB napsal:
Radioamatére s licencí, pokud tedy nejsi úplný pako, tak bys mohl vědět, že je rozdíl, jestli něco deteguje přímo paprsek nebo odražený paprsek Exclamation Rozdíl je totiž v síle, kterou tyto dva paprsky mají...Snad i Tobě je jasné, že ten odražený je oslabený a tak se deteguje mnohem hůře a proto je potřeba vytvořit detektoru co možná nejvhodnější podmínky pro snadnou (včasnou) detekci - v tomto případě vhodnou polohou... Pokud bys byl alespoň trochu v obraze ohledně detektorů, tak bys věděl i to, že rozdíl v citlivosti je i mezi umístěním na cloně a na palubce...

Na to bych se zeptal, proc by to melo byt lepsi? Rozptyl paprsku (dle specifikace) je 5 stupnu, to je 1.8m na 20m. U odrazeneho paprsku muzeme klidne dat jeste x2 a jsme na 4m. Ke vsemu to je situace proti zcela kolme stene (nerealne) a zcela vodorovne umistene hlave radaru (coz v realu take nebude).
Spise mi pripada, ze vyssi vyska instalace (primerene) je vyhodnejsi, protoze je nepatrne vyssi pravdepodobnost prijeti jeste nejakych odrazu od zeme.

Rozdil v intenzite mezi primym a odrazenym paprskem je celkem zrejmy a myslim, ze zde jde o zbytecne slovickareni, neb na instalaci to stejne nema vliv.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
emc
Expert


Založen: 25.6.2007
Příspěvky: 642

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 6:33 pm    Předmět: Citovat

pepek napsal:
Pokud někdo napíše na e-shop "cena obsahuje DPH" a až ve všeobecných podmínkách napíše, že "není plátce DPH" tak by zasloužil nakopat do prdele.

Jo, mᚠpravdu, zaslouží!

Bohužel se noční aktualizace webu nějak nepovedla a zaktualizovaly se jen dvě stránky z pěti zamýšlených. Nyní by to snad již mělo být v pořádku. Pokud ne, zkuste klávesu F5 a pokud ani to nepomůže, pak mě prosím kontaktujte a já to prověřím a opravím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 7:16 pm    Předmět: Citovat

msp_x napsal:
Na to bych se zeptal, proc by to melo byt lepsi?


Já psal, že je něco lepší nebo horší??
Podle Tvé teorie by se pak odražený paprsek měl detegovat lépe, než-li ten přímý...ale ono tomu tak není...odrazem paprsek ztrácí na intenzitě - to je také důvod, proč jej i v těch nejlepších podmínkách odrazu lze detegovat na +/- 500 m (myslím ten Ramerovej a nikoliv meřící cedule)... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
msp_x
Expert


Založen: 10.12.2006
Příspěvky: 539
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 8:03 pm    Předmět: Citovat

řidič BOB napsal:
msp_x napsal:
Na to bych se zeptal, proc by to melo byt lepsi?


Já psal, že je něco lepší nebo horší??
Tvoje teoretická logika je možná správná, nicméně praxe, praxe je úplně jiná!
Nemá smysl o tom vést polemiku...nainstaluj si AR do vozidla a uvidíš, proč jsem napsal to, co jsem napsal Cool

Tim lepsi/horsi jsem myslel umisteni detektoru.

Pokud tedy vezmeme osobni automobil a umisteni prisavkou na sklo nahore na skle a dole na skle, kde bude lepsi detekce? Ja bych tipnul, ze rozdil je zanedbatelny.

řidič BOB napsal:
Podle Tvé teorie by se pak odražený paprsek měl detegovat lépe, než-li ten přímý...ale ono tomu tak není

S tim zcela souhlasim. Jenze ja to psal kvuli vysce umisteni detektoru. O tom, ze detekce odrazeneho signalu je lepsi nez primeho tam neni ani slovo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
pepek
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 854

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 9:52 pm    Předmět: Citovat

emc napsal:
pepek napsal:
Pokud někdo napíše na e-shop "cena obsahuje DPH" a až ve všeobecných podmínkách napíše, že "není plátce DPH" tak by zasloužil nakopat do prdele.

Jo, mᚠpravdu, zaslouží!

Bohužel se noční aktualizace webu nějak nepovedla a zaktualizovaly se jen dvě stránky z pěti zamýšlených. Nyní by to snad již mělo být v pořádku. Pokud ne, zkuste klávesu F5 a pokud ani to nepomůže, pak mě prosím kontaktujte a já to prověřím a opravím.


Kritika evidentně vedla ke zlepšení. A nebylo lepší to udělat hned a pak se teprve zviditelnit? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 10:01 pm    Předmět: Citovat

msp_x: všechno souvisí se vším - a tohleto platí především u AR Cool
Tam, kde bys očekával excelentní detekci, je mizerná a obráceně...tam, kde bys myslel, že nahoře bude dřívější detekce, tak není... Co test proti radaru, to jiný výsledek Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zibby
Admin


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 293
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 11:55 pm    Předmět: Citovat

po přečtení těch pár posledních příspěvků bych byl pro trochu klidnější pokračování diskuze Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Obecná diskuze Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 7 z 9

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com