Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Mobilní radar
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Mobilní hlídky a radary
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sarkan
Pozorovatel


Založen: 4.2.2007
Příspěvky: 40
Bydliště: Dubnica

PříspěvekZaslal: čt únor 22, 2007 3:55 pm    Předmět: Mobilní radar Citovat

Tuhle jsem potkal mobilní radar ve Zlínském kraji, je to švestkově modrá ochcávka /starší model/ s černými skly, vzádu jde identifikovat dolu za sklem stoplampa. Zvenku naprosto civilní vuz, a co je nejhorší, má GESIG a kameru. zastavil vuz, co jel přede mnou i mne, jemu pustil video s rychlostí a mne taky pustil video, jak jsem zrezal zatáčku přes plnou čáru. Vzali si 1000Kč, s bodíkama nepochodili, jelikož jsem cizí státní příslušník a v ČR nemám bodové konto. Antiradar za sklem je nezajímal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bobek
Pozorovatel


Založen: 24.12.2006
Příspěvky: 70
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt únor 22, 2007 4:56 pm    Předmět: Re: Mobilní radar Citovat

sarkan napsal:
s bodíkama nepochodili, jelikož jsem cizí státní příslušník a v ČR nemám bodové konto.


To asi nebude pravda. Naši páni tvrdili, že body se budou připisovat i cizincům. Já jsem si také nedávno zřídil bodové konto v Německu. Flastr byl 40 + 20 správní poplatek a v rámci správního poplatku mně za deset dní přišly až dom tři protokoly o pokutě, včetně vyrozumnění, že jsem do německého bodového systému získal jeden bod. Sad
_________________
Valentine 1 v.1.8 POP2, fw. 3.858
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
snail
Expert


Založen: 30.10.2006
Příspěvky: 1423

PříspěvekZaslal: čt únor 22, 2007 5:45 pm    Předmět: Citovat

Body by se ti evidovali i v čr, ale za přejetí plné čáry žádné nejsou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá únor 23, 2007 8:07 am    Předmět: Citovat

Ideální je zakreslit to do mapy, Samohýl je ve Zlíně na čtyřech místech. Pokud je to u toho co myslím, tam se to nese přes to parkoviště, takže to není detekce za roh. Každopádně detekce je to výborná a bylo by zajímavé porovnat s tvým detektorem 995CZ nebo Target 550.
Návrat nahoru
bobek
Pozorovatel


Založen: 24.12.2006
Příspěvky: 70
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá únor 23, 2007 12:30 pm    Předmět: Citovat

Josef napsal:
Ideální je zakreslit to do mapy


Josef, poraď prosímtě nějakej program, nejlépe v češtině pro zakreslování do map na seznamu. Vím, že už to někde bylo, ale za boha to nemůžu najít. Dík.
_________________
Valentine 1 v.1.8 POP2, fw. 3.858
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pepek
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 854

PříspěvekZaslal: so únor 24, 2007 8:00 am    Předmět: Citovat

to Ice: Žádná změna zákona neexistuje, takže pokud je přestupek z kategorie těch, kde se současně s pokutou evidují body, tak se ty body také přičtou. Nic jiného zatím neexistuje (vyjma případů, že si na místě sám "připlatíš" Cool za neevidování bodů, ale tento "příplatek" je individuální a v některých případech můžeš narazit). Jinak ti lidé, o kterých hovoříš, že jim někdo něco vracel, asi nejsou úplně důvěryhodní.
GESIG je normální záznamové a měřící zařízení obsahující kalibrovaný rychloměr, 1-2 kamery, centrální jednotku se záznamem a většinou i tiskárnu. Rychlost měří jen pokud pojede za tebou. Opačně nemá ve správním řízení moc velkou šanci a z technického hlediska také ne, protože to auto musí sledovat po stanovenou dobu ve stejné vzdálenosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef
Anonymní





PříspěvekZaslal: so únor 24, 2007 8:46 am    Předmět: Citovat

bobek napsal:
Josef napsal:
Ideální je zakreslit to do mapy


Josef, poraď prosímtě nějakej program, nejlépe v češtině pro zakreslování do map na seznamu. Vím, že už to někde bylo, ale za boha to nemůžu najít. Dík.


Tak takový program neznám. Nejlepší je zkopírovat obrázek místa z www.mapy.cz nebo Google Earth a tam vyznačit místa detekce.
Návrat nahoru
řidič Lukyn
Expert


Založen: 8.6.2007
Příspěvky: 571
Bydliště: Zlínský kraj

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2007 6:55 am    Předmět: GESIG je normální záznamové a měřící zařízení obsahující kal Citovat

Tak to by AT měl fungovat ne?Jinak řádí neustále zatím na Zlínsku RZ 1B4 8014 modrá octavie.Bude to brát AT?Máte s tím zkušenosti?Já konečně mám V1 a ještě jsem na ně nenarazil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
řidič Lukyn
Expert


Založen: 8.6.2007
Příspěvky: 571
Bydliště: Zlínský kraj

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 6:45 am    Předmět: Citovat

No tak jsem jel včera večer po Zlíně a při výjezdu ze Zlína měřila světle modrá felicie a dokonce měla nálepku policie Shocked To nechápu protože ji docela vídám a nemají na žádném autu označení!!!!!!!Ale tohle bylo v 21:00 hod.Jinak krásná detekce Mr. Green
_________________
:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
řidič Lukyn
Expert


Založen: 8.6.2007
Příspěvky: 571
Bydliště: Zlínský kraj

PříspěvekZaslal: po říjen 08, 2007 8:10 am    Předmět: Citovat

Tak nevím jestli to je nějaká novinka ale ve Zlíně má MP ve Fordu Fiesta kameru a připadá mi to stejný jako Gesig ale možná se mýlím.Je to možné aby tohle MP měla?Jinal modrá oktávka (Gesig)řádí na Zlínsku jak černá ruka. crazy
_________________
:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pepek
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 854

PříspěvekZaslal: po říjen 08, 2007 2:54 pm    Předmět: Citovat

Je ta Fiesta pomalovaná a označená na dveřích "Obecní poskoci Gottwaldov"? Pokud ne, tak takto pořízené důkazní foto po upozornění musí správní orgán shodit ze stolu do koše. Navíc bych chtěl vidět, jak obecní poskok za mnou jede v obci víc než stanovených 50km/h a při tom nepoužívá VRZ Evil or Very Mad Na tomto bych ho utopil a nechal si pro advokáta-kamaráda proplatit náklady za své právní zastoupení - přece se nebudu sám zastupovat zdarma Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
řidič Lukyn
Expert


Založen: 8.6.2007
Příspěvky: 571
Bydliště: Zlínský kraj

PříspěvekZaslal: po říjen 08, 2007 3:43 pm    Předmět: Citovat

normálně v barvách Městská policie ale ta modrá oktávka není nijak!!!!!! crazy
_________________
:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VlaK
Člen klubu


Založen: 7.8.2007
Příspěvky: 232
Bydliště: Zlín, Brno

PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2007 12:25 pm    Předmět: Citovat

LukᚠČala napsal:
normálně v barvách Městská policie ale ta modrá oktávka není nijak!!!!!! crazy


Tusim ze ta kamera ve Fieste MP je jen k zaznamu vykonu, nikoliv k mereni rychlosti...ale zeptam se zlinskeho mestocajta a dam vedet.
_________________
No pain no gain.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
řidič Lukyn
Expert


Založen: 8.6.2007
Příspěvky: 571
Bydliště: Zlínský kraj

PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2007 12:43 pm    Předmět: Citovat

je to možný já jsem jenom kolem toho projel tak mi to připadalo na ten samý způsob. Very Happy Tak se přeptej dík Wink
_________________
:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VlaK
Člen klubu


Založen: 7.8.2007
Příspěvky: 232
Bydliště: Zlín, Brno

PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2007 10:54 pm    Předmět: Citovat

LukᚠČala napsal:
je to možný já jsem jenom kolem toho projel tak mi to připadalo na ten samý způsob. Very Happy Tak se přeptej dík Wink


Overeno, ve Zline MP nemeri. Jen stacionarnimi kamerami, jinak (nastesti) dbaji na poradek a davaji listecky za sterace Smile
_________________
No pain no gain.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Mobilní hlídky a radary Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com