Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Měření u vjezdu do Vyšehradského tunelu směr P4

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Obecná diskuze
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Alex..
Nováček


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 18
Bydliště: Praha, Ostrava

PříspěvekZaslal: po říjen 30, 2006 10:59 pm    Předmět: Měření u vjezdu do Vyšehradského tunelu směr P4 Citovat

Během cca 14 dnů se mi podařilo zachytit měření ve večerních hodinách bílou fábií na zmíněném místě kde měří 30km/h..Teď před chvílí jsem tam jel a přijde mi hodně zvláštní, že pak nikde nestojí příslušníci aby vybírali pokuty..přijde mi to minimálně hodně zvláštní Shocked
nevíte o co se jedná..?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po říjen 30, 2006 11:11 pm    Předmět: Re: Měření u vjezdu do Vyšehradského tunelu směr P4 Citovat

Alex.. napsal:
Během cca 14 dnů se mi podařilo zachytit měření ve večerních hodinách bílou fábií na zmíněném místě kde měří 30km/h..Teď před chvílí jsem tam jel a přijde mi hodně zvláštní, že pak nikde nestojí příslušníci aby vybírali pokuty..přijde mi to minimálně hodně zvláštní Shocked
nevíte o co se jedná..?


Jednu krátkou bílou neoznačenou Fabii má Dopravní podnik města Prahy. A měří s ní tramvaje. Viděl jsem je na Letný. A také stávají v Barrandovském kopci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Alex..
Nováček


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 18
Bydliště: Praha, Ostrava

PříspěvekZaslal: po říjen 30, 2006 11:13 pm    Předmět: Citovat

aha..tak to bude asi ono..jako polda nevypadal a měl ještě nějaký nesmysl na zemi...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Obecná diskuze Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com