Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

MP Laser a PČR klasika Praha 7

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Mobilní hlídky a radary
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jirkap
Pozorovatel


Založen: 17.4.2007
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2007 12:48 pm    Předmět: MP Laser a PČR klasika Praha 7 Citovat

Poslední měsíc usilovně každý den měří MP laserem a státní klasikou na Praze 7, většinou v Holešovicích.
Střídají tak 4 místa, takže se dá očekávat, kde můžou být.. Na laser nulová detekce Bel 965CZ. Dostali mě… na 50 jsem jel 109 km/hod Sad takové maskování co použili jsem ještě neviděl… v parku mezi chodníkem a stromy…
Bohužel detektor opět ani nepípnul.
Takže kdo projíždí Holešovicemi v Praze, dejte si pozor… v pondělí sepíši místa kde většinou jsou.
_________________
Bel Vector 965 (CZ) v Peugeotu 406 :-)
TomTom+Poi v Nokii E65
Radary.cz - nick djj


Naposledy upravil jirkap dne čt listopad 08, 2007 5:43 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2007 1:55 pm    Předmět: Re: MP Laser a PČR klasika Praha 7 Citovat

jirkap napsal:
Dnes mě dostali… na 50 jsem jel 109 km/hod Sad takové maskování co použili jsem ještě neviděl… v parku mezi chodníkem a stromy…


Takže MP s laserem tě dostala? A kde přesně to bylo? Hoď souřadnice. A jak jsi to vyřešil?
_________________
Kancelář pro uvádění bájných příběhů na pravou míru.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
AntiRadary.cz
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 1459
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2007 6:09 pm    Předmět: Citovat

Hernajz, budu si konecne muset ten AntiLaser dat aspon nouzove, protoze bez nej je to o hubu. crazy
_________________
--- Výhradní distributor produktů Stinger v České republice ---
http://www.antiradary.cz , http://www.antiradary.com , http://www.valentineone.cz , http://www.antilaser.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2007 9:27 pm    Předmět: Citovat

Dnes jsem jel "Rychlou želvou" a řidič se přiznal, že již má 6 bodíků... Prý ho změřili v 03, 30 na známém místě Na Františku a v noci také u Podolské vodárny směrem z centra...takže laser pracuje i v noci na výbornou Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirkap
Pozorovatel


Založen: 17.4.2007
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: ne listopad 04, 2007 2:07 am    Předmět: Citovat

Začal něco plácat o vysoké pokutě přes 15 tis Kč… Pak 6 bodu a sebrání ŘP.
Po 5 minutách rozhovoru mě požádal, abych opustil auto…
Závěr: nepřišel jsem o žádný bod a jen o celkem malou finanční částku… Very Happy
_________________
Bel Vector 965 (CZ) v Peugeotu 406 :-)
TomTom+Poi v Nokii E65
Radary.cz - nick djj


Naposledy upravil jirkap dne čt listopad 08, 2007 5:44 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirkap
Pozorovatel


Založen: 17.4.2007
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: ne listopad 04, 2007 2:09 am    Předmět: Citovat

Jinak souřadnice, kde jsem byl změřen: 50°6'29.059"N, 14°26'53.928"E
_________________
Bel Vector 965 (CZ) v Peugeotu 406 :-)
TomTom+Poi v Nokii E65
Radary.cz - nick djj
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VlaK
Člen klubu


Založen: 7.8.2007
Příspěvky: 232
Bydliště: Zlín, Brno

PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2007 11:02 am    Předmět: Citovat

Vzhledem k tomu, zes napsal kdy, kde a jakym zpusobem se to vyresilo, docela riskujes....alespon nespecifikuj den, jinak vis co...
_________________
No pain no gain.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2007 1:23 pm    Předmět: Citovat

Tak koukam, asi zacnu uvazovat po nejakym jammeru, jelikoz tam jezdim casto, ale nikdy jsem laser nevidel, sice nejezdim jako ty rychle, jen okolo 100km/h.. :-). Takze musim pormyslet jaky jammer bude nejlepsi pro Fabku RS a aspon budu mit zase na chvilinku klidek..:-). Ale rikam si, ze kdyz clovek ma jammer a oni mu to prokazou, myslim, ze prokazani je celkem lehke, kdyz nezmeri, tak je tam nejaka pokuta?? Nevite kolik?
Návrat nahoru
VlaK
Člen klubu


Založen: 7.8.2007
Příspěvky: 232
Bydliště: Zlín, Brno

PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2007 6:02 pm    Předmět: Citovat

gebič napsal:
Tak koukam, asi zacnu uvazovat po nejakym jammeru, jelikoz tam jezdim casto, ale nikdy jsem laser nevidel, sice nejezdim jako ty rychle, jen okolo 100km/h.. :-). Takze musim pormyslet jaky jammer bude nejlepsi pro Fabku RS a aspon budu mit zase na chvilinku klidek..:-). Ale rikam si, ze kdyz clovek ma jammer a oni mu to prokazou, myslim, ze prokazani je celkem lehke, kdyz nezmeri, tak je tam nejaka pokuta?? Nevite kolik?


Ono neni zase tak lehky zmerit a kdyz reagujes rychle a rusicku vypnes, stihnes zpomalit. Jen blazen to necha zapnuty a projede kolem nich se vztycenym prstem.
A kdyz te prece videli zpomalit? Vsiml sis jich, tak jsi zpomalil, je to zakazany?
_________________
No pain no gain.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SteveO
Člen klubu


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 110
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 10:36 am    Předmět: Prukaznost Citovat

Jj, taky si nemyslim ze prokazat POUZIVANI jammeru je jednoduche, pokud se pletu, tak me opravte... Ale je zakazano pouzivat zarizeni, ktera rusi ci ovlivnuji atd. A policie nema ani jeden laser, ktery napise ze byl jammovan, a nenapada mi jine zarizeni, ktere by pouzivat mohla aby ti ihned na miste prokazala ze toto zarizeni pouzivas. A to, ze te zmeri o vetrinku nebo dve pozdeji nez ostani auta, to snad neni dukaz. Samozrejme, ze mas namontovane nehomologovane zarizeni, to je ale vec jina a s rusenim ci ovlivnovani to nema IMHO nic spolecneho.

Btw, na praze 7 opravdu nelenosi, predevcirem na Nabr. kpt Jarose, smer od centra primo proti te rovince, V1 pipnul az tak 80-100m pred nima, i kdyz na me koukali tak aspon 500m, ale asi nemerili... Nastesti ty zluty vesticky videt jsou, ale taky premyslim o jammeru, takze dalsi otakza, spis AL nebo Laser Interceptor?
_________________
RX65e2, V1 3.863 minuly
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 12:34 pm    Předmět: Re: Prukaznost Citovat

SteveO napsal:
Btw, na praze 7 opravdu nelenosi, predevcirem na Nabr. kpt Jarose, smer od centra primo proti te rovince


Chlapi, tohle je potřeba hlásit - například na radary.cz - a se o tom dozvíme. A do toho někdo nevlítne. A taky můžeme testovat. ;-)
_________________
Kancelář pro uvádění bájných příběhů na pravou míru.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Mobilní hlídky a radary Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com