Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Muj prvni zachyceny prestupek, za to ale poradny :)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra -> Pokec
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2007 7:21 pm    Předmět: Citovat

To tezko, ona dojizdela k prejezdu a brzdila... Jeli pomalu, tak jsem je chtel predjet, ale kdyz jsem videl PCR, zaflekoval jsem a oni taky, pac se lekli. Rad bych, kdyby bylo mozno to pouzit, ale obavam se, ze to ani pri nejlepsi vuli nepujde...
Vlastne se nazorove sblizujeme. Ja bych rekl, ze jsem se jim vyhl, abych do nich nenapalil, pac prudce zpomalovali a vy rikate, ze jsem se jim vyhybal jako prekazce. To je podobny Smile
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile


Naposledy upravil shwaara dne čt listopad 22, 2007 7:23 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ragamix
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1873
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2007 7:22 pm    Předmět: Citovat

LUB: tongue Wink no bol som rychlejsi (nie ze by to bola vzdy vyhoda ze.. Mr. Green )

shwaara - ano je to +/- to iste.. to je jedno ako to teraz definujeme hlavne nech to pomoze. sam asi najlepsie usudis co je lepsie kedze si tam bol v priamom prenose

este doplnim ze cez dvojitu plnu ciaru mozete prest len pri obchadzani prekazky.. to len na doplnenie pre informaciu
_________________
| www.bezpokut.sk | STINGER je legálny, radarové detektory nie!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2007 7:34 pm    Předmět: Citovat

Tohle byla jednoducha:) Jeste jsem si vzal ven kamosku, aby mi mohla dosvedcit, ze me nepoucili o mych pravech. Tak snad to taky trochu pomuze. Hodne zalezi na tom videu, kua:)
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
msp_x
Expert


Založen: 10.12.2006
Příspěvky: 539
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2007 7:51 pm    Předmět: Citovat

shwaara napsal:

Podle ceho soudis, ze prejeti podelne cary souvisle neni poruseni zakazu predjizdeni podle bodoveho systemu?


Viz prispevek snaila zde:
http://garaz.autorevue.cz/viewtopic.php?p=563792
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2007 7:58 pm    Předmět: Citovat

Aha, jestli to pochopi spravi urad, tak je to bomba. Otazkou je, jestli mi k tomu neprisijou i tu blizkost zeleznicniho prejezdu:)
A druhou otazkou je, jestli je lepsi snazit se to uhrat na vyhybaci manevr a snazit se nedostat zadnou pokutu, nebo se to snazit uhrat na prejeti plne cary s tim, ze si odnesu pokutu 1500.... verze A a kdyz ne A, tak B, asi nejde, takze co ma vetsi sanci na uspech?
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
msp_x
Expert


Založen: 10.12.2006
Příspěvky: 539
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2007 8:28 pm    Předmět: Citovat

shwaara napsal:
A druhou otazkou je, jestli je lepsi snazit se to uhrat na vyhybaci manevr a snazit se nedostat zadnou pokutu, nebo se to snazit uhrat na prejeti plne cary s tim, ze si odnesu pokutu 1500.... verze A a kdyz ne A, tak B, asi nejde, takze co ma vetsi sanci na uspech?

Jelikoz pises ze 2m pred prejezdem, tak bych to videl nadejneji na variantu A. Jak uz ale bylo uvedeno, velice zalezi na tom, co vsechno je na videu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2007 8:32 pm    Předmět: Citovat

jj, asi tak. Kazdopadne, kdyby nevysla A, zkusil bych jeste B, za pokus to urcite stoji, zvlast, kdyz v protokolu je, ze jsem predjizdel pres zn. V1a, o blizkosti prejezdu v protokolu nic neni. Kopii protokolu mi nedali.
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pepek
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 854

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2007 8:44 pm    Předmět: Citovat

swaara: Ty jsi student práv? Pokud ano, tak nafackuj těm tupým policajtům pak si nafackuj sám a projdi si terminologii
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2007 8:50 pm    Předmět: Citovat

Jo, jsem. ale jak jsem napsal, teprv ve 3. semestru, takze mam za sebou historii a platne pravu teprv pred sebou. Policajtum uz asi nenafackuju, ale sobe to jeste stihnu, pokud mi objasnis ony terminologicke problemy. A kdyz bys byl te dobroty, tak i Tvuj pravni nazor, jinak si nafackuju zbytecne Smile
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pepek
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 854

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2007 8:51 pm    Předmět: Citovat

gebič napsal:
Tohle se fakt stalo, nebo se drzis tveho hesla?? Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější. Ja se drzim pravidla, jezdim jako prase, ale na plny care a na horizontu proste nepredjizdim.... tongue

PS: Tohle jsem nasel v bodovym systemu: Předjíždění vozidla v případech, kdy je to zakázáno zákonem. 6 bodů, 5 000 - 10 000 Kč, 6 měsíců - 1 rok a blokova pokuta nelze uložit.


Raději smaž svůj příspěvek. Takováhle základní neznalost práv a oprávnění řidičů je opravdu u člena tohoto fora zarážející. Lidi styďte se učte se, co si můžete na silnici dovolit a co ne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pepek
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 854

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2007 8:53 pm    Předmět: Citovat

shwaara napsal:
Jo, jsem. ale jak jsem napsal, teprv ve 3. semestru, takze mam za sebou historii a platne pravu teprv pred sebou. Policajtum uz asi nenafackuju, ale sobe to jeste stihnu, pokud mi objasnis ony terminologicke problemy. A kdyz bys byl te dobroty, tak i Tvuj pravni nazor, jinak si nafackuju zbytecne Smile


Jelikož zastávám teorii, že každý se musí o své štěstí trochu přičinit, tak pohledej rozdíly mezi "předjíždění" a "přejíždění". Napovím ti - jsou hodně, ale hodně velké.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2007 8:54 pm    Předmět: Citovat

aha, OK, dik za radu
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2007 8:56 pm    Předmět: Citovat

V tomhle jsem se uz trochu hrabal, tusim, ze Tvoje narazkou souvisi s prispevkem msp_x, ne?
Skoda, ze si uz presne nepamatuju, jak to bylo formulovano v tom protokolu.
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2007 9:01 pm    Předmět: Citovat

Aha. Takze pokud me budou popotahovat jen kvuli prejeti V1a, je to prejeti plne cary za 1500-2500. Jenze otazkou je, jestli na me nebudou chtit aplikovat zakaz predjizdeni z duvodu tesne blizkosti zeleznicniho prejezdu. Uznavam, ze se v tom moc nevyznam. Je mi 20let, pochybuju, ze jste v tim ve 20 meli vetsi jasno, tak kdyztak predem dik, za kapku schovivavosti ;-)
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pepek
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 854

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2007 9:50 pm    Předmět: Citovat

Je zapsáno v oznámení "blízkost přejezdu"? Není. Jediné protiprávní jednání je snad zapsáno - velmi špatně, jak jsem uvedl výše - předjíždění přes V1a. Takže z policajtů ledabyle udělat blbce a hrdě to dořešit za max 2,5K.

btw. Nevím, co psal msp_x a hledat se mi to nechce. Pokud chceš být dobrým právníkem, tak se musíš zajímat i o takovéto jazykové chytáky a že ti je 20? To už jsi dost starý na to, aby ses o sebe uměl postarat. MᚠŘP, tak se musíš i v rámci svého studia starat o to, aby ti vydržel hodně dlouho v kapse. Být takováto neznalost u zedníka nebo jiného manuála, tak to přejdu bez poznámky, ale takto si musím přisadit. Zlob se či ne, ale je to tvůj budoucí chleba, který může být i dobře namazán, ale musíš se přičinit sám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra -> Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 2 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com