Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Reportaze a diskuse na autosalonu o AR
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Obecná diskuze
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2008 7:16 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem to uz taky zkoukl. Jezis ten Merunka je ale debil a ta donedavna sympaticka krava vedle nej taky! O co jim kurva jde?
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gazzalodi
Nováček


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2008 9:23 pm    Předmět: Citovat

Je to spatne, ale nic to nezmeni..
_________________
Moje auto je prosto jakýchkoli zakázaných zařízení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2008 9:48 pm    Předmět: Citovat

ovšem i takovéto názory se vyskytují v diskuzi k reportáži:
veselyt (17.02.08 - 20:53)Mno teda…to musím taky přispět svojí troškou do mlýna když tak na to koukám. Rušičky radaru hezká to věc pro mnoho lidí… jsem pro každou špatnost ale použít rušičku proti zákonu je už trochu moc… mít pasivní detektory… kartičku zásobování.. nebo nálepku CD/modrý majáček na A8… všechno tohle beru ale rušička už je trochu moc trochu to inklinuje k tématu že nějakej politik teď nechce platit ty poplatky ve zdravotnictví… ale přecejen je to o něčem jiném- tady už jde o to stejný jako kdyby někdo policajtům místo ostrejch nábojů vyrobil slepý a říkal jim ostrý. Dle mě je rušička pro policejní radary docela dobrá věc ale tak pro lidi co už jsou myšlenkami hodně vysoko a na něco jako zákony kašlou- jsou to vlastně kriminálníci protože znemožňují práci policii což dle mého skromného názoru vlastníci pasivních detektorů nejsou. Když máte v autě pasivní detektor tak si všimnete toho že pípá i na místech kde takovej radar je stejně nepravděpodobnej jako že doma večer potkáte E.Tho, ale stejně ti řidiči zpomalí ale naopak ti co mají rušičku to nijak nevzrušuje protože v jejich světě žádný radar neexistuje. Což už je docela velkej rozdíl oproti rušičkám a pasivním detektorům ve prospěch detektorů. Ani jednu z těhle hračiček sice nemám a mít ani nějak nemám zapotřebí ale když už bych něco vybíral tak určitě jen ten detektor a možná ještě lepší jak ten detektor je kvalitní GPS navigace s nahranýma stanovištěma radarů. Protože můžete házet bóbika na lasery který běžnýma detektorama vpodsatětě nechytíte a má to na řidiče absolutně stejnej efekt. Takže závěr: rušičky jsou pro kriminálníky, GPS a pasivní detektory good hračky.
http://www.motortv.cz/index.php?stranka=novinky_diskuse-cs-79&novinka=444
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LUB
Expert


Založen: 5.8.2007
Příspěvky: 374
Bydliště: KV

PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2008 9:55 pm    Předmět: Citovat

Bobe ten trouba chce akorát vyhrát mobil s navigací nebo co to tam bylo za cenu za nejlepší příspěvek. Ani bych se nedivil kdyby měl rušičku už dávno nainstalovanou.... Dle mě podle těch keců o tom ví docela dost na to, že s tim nechce mít nic společnýho. Ani si neuvědomuje, že v NDR by byl kriminálník vlastnictvím i dle něj good hraček.
_________________

Výbava v mém autě: □□□□□□
(kdo nemá čisté svědomí vidí bohu?el jen čtverečky)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2008 10:12 pm    Předmět: Citovat

to BOB: Jezis to je debil, kdo to psal? Ten je vypatlanej... Takze clovek si nalesti auto a hnedka aby sel do kriminalu, to jsou mi nazory... Taky bych se zucastnil te souteze o navogaci, ale tenhle telefon presne mam, takze me netankuje neco psat... Ale muj nazor je, ze tenhle clovek co to napsal, je uplne mimo realitu... Neznam nikoho kdo by nalestil a pri meremni nezpomalil... Exclamation Exclamation
Návrat nahoru
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2008 10:16 pm    Předmět: Citovat

gebič: ale my se známe Mr. Green Já totiž moc nezpomaluju Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2008 10:18 pm    Předmět: Citovat

řidič BOB napsal:
gebič: ale my se známe Mr. Green Já totiž moc nezpomaluju Laughing


jj, ale ten clanek psal fakt nejakej vypatlanec... Ja teda se snazim zpomalovat, ale zase je sakra zima, nejak zelzli s tema jejich slavnejma lidarama, to jsou me hrdinove v 15 stupnich jsou vsude, jen trochu klesne teplota a uz zase nikde nejsou... Dneska jsem projel celou Prahu a ani jedno mereni, dokonce ani jeden falesnak, jsem takovej nesvuj, jestli mi to vse fungje jak ma... Mr. Green Mr. Green
Návrat nahoru
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2008 10:21 pm    Předmět: Citovat

shwaara napsal:
Tak jsem to uz taky zkoukl. Jezis ten Merunka je ale debil a ta donedavna sympaticka krava vedle nej taky! O co jim kurva jde?

Podle me oba chytnuli, nemaji papiry a tak strkaj nos tam kam nemaj, je to banda gayu, az nekdy potkam tu Broskev (Merunku Mr. Green) , hnedka ho vzenu do nejaky radaru, kokutka jednoho... Mr. Green
Návrat nahoru
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2008 10:26 pm    Předmět: Citovat

Oni nemaj papiry? To by s temi auty nemeli jezdit...
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2008 10:29 pm    Předmět: Citovat

shwaara napsal:
Oni nemaj papiry? To by s temi auty nemeli jezdit...


Kdyz tak blbe kecaj, brzo je mit nebudou, az je nekam vzenu... Mr. Green Mr. Green
Návrat nahoru
Rob-in
Pozorovatel


Založen: 5.1.2007
Příspěvky: 93
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2008 12:05 am    Předmět: Citovat

Já jsem tu reportហo rušičkách viděl v archivu a to video mě hrozně škubalo,ale nevím co tam říkali špatně, že vám tak vadí? Pokud jsem něco nepřeslechl, byla to snad pravda. Za to bych se na ně nezlobil. Jestli se něco zakáže, tak moc nevěřím, že to bude díky této reportáži. Já věřím že o této problematice mají experti dost informací i bez té reportáži. Úplný zákaz všeho bude časem asi stejně. Mnohem víc mě štve Nova a její podání určitých zpráv, které ve srovnání s ČT1 jsou jen snahou o senzaci.
Co se týče reportáži do Blesku, tak k tomu bych se nesnížil a od takového člověka bych si nic nekoupil, stejně jako se nebavím s nikým kdo čte ty bulvární sračky. To čtou jen blbci a chudáci a mezi nimi bych moc potenciálních kupců stejně nehledal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kingo12
Nováček


Založen: 3.6.2007
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2008 10:14 pm    Předmět: Citovat

Ice napsal:
když už bych na nějakou reportហpřistoupil tak bych ji spíš zlechčil a udělal vše pro to aby detekce byly co nejhorší a ve většině případů aby to nefungovalo. aby si všichni i ti nahoře mysleli, že je to kničemu a vyhozené peníze. ony zakazníci co o to stojí si informace seženou sami a od koupi je nic neodradí. všechny ty reportáže byly chyba. nemělo se to dostat ven a tak veřejně to přetřásat. prostě jim tam vnutit že to sice někdy funguje ale většinou nee a tak to ani nemá cenu kupovat a montovat. že proti nové zbroji policie je to nespolehlivé ba bezcené a žádný efekt to pro řidiče nemá. jen bláhový pocit a opodál kasa a papíry vháji.


to Ice: A pred a po takom naoko teste by isla reklama na Antiradary.net Smile Myslis ze by to bolo v zaujme zadavatela tej reklamy aby z toho bola blamaz? Nie nie toto je tvrdi biznis a aj ta reklama nieco stoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: út únor 19, 2008 9:24 pm    Předmět: Citovat

Rob-in: už jenom reportហjako taková je špatně! Proč na to zbytečně upozorňovat a zvedat vlnu opovržení proti majitelům AL = kriminálním živlům? Začne o tom točit reportáže jeden pořad, jiný bude pokračovat, noviny se přidají a nakonec natočí TV Zh@vna reportហdo Televizních novin v "prajtajmu" a bude to... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rob-in
Pozorovatel


Založen: 5.1.2007
Příspěvky: 93
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út únor 19, 2008 10:53 pm    Předmět: Citovat

řidič BOB napsal:
Rob-in: už jenom reportហjako taková je špatně! Proč na to zbytečně upozorňovat a zvedat vlnu opovržení proti majitelům AL = kriminálním živlům? Začne o tom točit reportáže jeden pořad, jiný bude pokračovat, noviny se přidají a nakonec natočí TV Zh@vna reportហdo Televizních novin v "prajtajmu" a bude to... Confused


Já ti rozumím,ale zase bych to tak nedramatizoval. Nejsme pro media tak zajímavý jako třeba motorkáři. Já jsem motorku měl a taky se mě nelíbilo, jak Nova v létě skoro obden hází všechny do jednoho pytle ve svých reportážích, kde si zaplatila pár "herců".
Na koho se ale zlobit? Prodejce Robert udělat reportហchtěl, ikdyž si ji možná představoval jinak a Merunka nic moc nepřekroutil ani neodsoudil. A to, že se tam objevily informace, které se bojíte, že se dozvědí Policajti, tak toho se osobně taky nebojím. Pokud si jak říkáte leštěnku včas vypnu a nechám se změřit, tak nikoho nenapadne nějaké zařízení vůbec hledat.
A taky nevěřím, že se změní zákony díky Autosalonu. Stejně tak si myslím, že bylo zbytečné mazat tady fora.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: út únor 19, 2008 11:01 pm    Předmět: Citovat

Rob-in: ono to mᚠtak - neudělal by ji Robert - tu první myslím, od té druhé se distancoval - udělal by jí někdo jinej... A možná by to byo mnohem horší Sad
Konec konců - vždy Zbyňda je produkt televize Zh@vna... crazy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Obecná diskuze Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 5 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com