Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Vysílání Policie
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Obecná diskuze
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sokolda
Pozorovatel


Založen: 26.10.2006
Příspěvky: 99
Bydliště: Příbram

PříspěvekZaslal: čt říjen 26, 2006 6:37 pm    Předmět: Citovat

Já ho mám nad zrcátkem , a dole vysílačku s poslechem MP Cool

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zibby
Admin


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 293
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt říjen 26, 2006 7:55 pm    Předmět: Citovat

Cože ?? Poslech MP - vysvětli !!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sokolda
Pozorovatel


Založen: 26.10.2006
Příspěvky: 99
Bydliště: Příbram

PříspěvekZaslal: po říjen 30, 2006 3:57 pm    Předmět: Citovat

Zibby napsal:
Cože ?? Poslech MP - vysvětli !!


No clona se dá dát dulů tak na 40%(u mého auta) vysledek stínění cca stejný,jen je clona blízko u hlavy Wink Jinak MPíci nemají Matru,tak se dají krásně poslouchat u nás frekv. 169,950 viz. http://www.bandplan.cz/kmitocty/hlavni.html , Zajímám se vysílačky asi 12let,tak toto mám trochu najetý Wink
_________________
Bel 945CZ a Leštěnka
Oleje,maziva,autokosmetika. Pro Vás sleva z WWW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Sokolda
Pozorovatel


Založen: 26.10.2006
Příspěvky: 99
Bydliště: Příbram

PříspěvekZaslal: po říjen 30, 2006 5:04 pm    Předmět: Citovat

No je to jako všude o ceně , v autě mám mobilku ,nastavení fr. na displeji,10pamětí , jinak bych nešetřil a doporučoval bych v cenové relaci tak od 3-5tisíc,Takže mobilku+anténu(velikost 20-30cm)takže velikost jako na rádio,poslouchám jak MP,záchranku tak třeba hasiče a různé instituce,Takže se člověk i dozví věcí,bouračky atd. , třeba doma poslouchám hasiče Praha,a ty kmitaj, snad každých 10minut jezděj po bouračkách po praze,tam je živo Wink
_________________
Bel 945CZ a Leštěnka
Oleje,maziva,autokosmetika. Pro Vás sleva z WWW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po říjen 30, 2006 5:54 pm    Předmět: Citovat

Sokolda napsal:
No je to jako všude o ceně , v autě mám mobilku ,nastavení fr. na displeji,10pamětí , jinak bych nešetřil a doporučoval bych v cenové relaci tak od 3-5tisíc,Takže mobilku+anténu(velikost 20-30cm)takže velikost jako na rádio,poslouchám jak MP,záchranku tak třeba hasiče a různé instituce,Takže se člověk i dozví věcí,bouračky atd. , třeba doma poslouchám hasiče Praha,a ty kmitaj, snad každých 10minut jezděj po bouračkách po praze,tam je živo Wink


Jediná vyjímka kde nejde MP poslouchat je Praha, ve které policie pracuje na systému TETRA (424-425MHz), což je digitální komerční konkurence sítě MATRA.

http://www.bandplan.cz/kmitocty/hlavni.html

Sakra..... crazy A já se tak těšil. Sad
_________________
Kancelář pro uvádění bájných příběhů na pravou míru.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
snail
Expert


Založen: 30.10.2006
Příspěvky: 1423

PříspěvekZaslal: ne listopad 05, 2006 9:03 pm    Předmět: Citovat

MP Praha nelze...

To je škoda, nikde jinde to nevyužiji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sokolda
Pozorovatel


Založen: 26.10.2006
Příspěvky: 99
Bydliště: Příbram

PříspěvekZaslal: st listopad 08, 2006 12:29 am    Předmět: Citovat

Ice napsal:
jaké zařízení pro poslech všch těk institucí používᚠa jaké další zařízení na to lze použít?

Lepší bude si něco přečíst,jinak výrobků je mraky,já používám Dragon SY_???(číslo z hlavy nevím) Více info:

http://www.elix.cz/info.htm
http://vysilacky.jakel.cz/vkv-vysilacky-ukv-radiostanice/

Zajímej se jen o VKV
_________________
Bel 945CZ a Leštěnka
Oleje,maziva,autokosmetika. Pro Vás sleva z WWW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Sokolda
Pozorovatel


Založen: 26.10.2006
Příspěvky: 99
Bydliště: Příbram

PříspěvekZaslal: st listopad 08, 2006 12:33 am    Předmět: Citovat

Jinak nakoupit se dá i na inz. třeba tady:http://www.cbradio.cz/burza/prodam.php3
_________________
Bel 945CZ a Leštěnka
Oleje,maziva,autokosmetika. Pro Vás sleva z WWW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
1100xx
Pozorovatel


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: st listopad 08, 2006 7:58 am    Předmět: Citovat

něco fajn pro poslech MP a jiných služeb.cena taky dobrá 3.9tis u allamtu
_________________
RX-65 home made, CB-MegaJet 900,KAWASAKI ZZ-R1400,pérák 350
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st listopad 08, 2006 10:45 pm    Předmět: Citovat

1100xx napsal:
něco fajn pro poslech MP a jiných služeb.cena taky dobrá 3.9tis u allamtu


Uf, fakt na to chytnu CBčko, Evropu 2 a MP (mimo Prahy)? Zkoušel jsi to osobně? Co citlivost a selektivita?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Sokolda
Pozorovatel


Založen: 26.10.2006
Příspěvky: 99
Bydliště: Příbram

PříspěvekZaslal: st listopad 08, 2006 11:11 pm    Předmět: Citovat

čao, Já ji osobně měl doma na vyzkoušení cca 2dni a výsledek...nebrat Rolling Eyes když už ručku, tak anténu co jde sundat a měnit za větší,případně připojit autoanténu,jinak je celkem hluchá,k tomu baterky, nevim nevim, já bych si jí 100%nekupil, jinak dneska dobrej špek Mr. Green Jedu po městě a asi byla akce nebo co, 2x radar(Detekce 300-400m)dle mapy. na 33,994 , no a jedu jedu, a MPíci "Výzva na všechny mobilní hlídky---Teploměr u Drupolu !!! Tak jsem tam zajel a BYL TAM. Mr. Green Taky mají lepíky MPíci. Wink
_________________
Bel 945CZ a Leštěnka
Oleje,maziva,autokosmetika. Pro Vás sleva z WWW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Sokolda
Pozorovatel


Založen: 26.10.2006
Příspěvky: 99
Bydliště: Příbram

PříspěvekZaslal: st listopad 08, 2006 11:15 pm    Předmět: Citovat

Jinak ručky máme doma MOTOROLA GP300 , a to je spokojenost,sice je to trochu Briketa, ale funkční,výkoná a nerozbitná....Proto to používaj hasiči,MPíci a já Mr. Green
_________________
Bel 945CZ a Leštěnka
Oleje,maziva,autokosmetika. Pro Vás sleva z WWW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ragamix
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1873
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: čt listopad 09, 2006 7:27 am    Předmět: Citovat

Sokolda napsal:
... no a jedu jedu, a MPíci "Výzva na všechny mobilní hlídky---Teploměr u Drupolu !!! Tak jsem tam zajel a BYL TAM. Mr. Green Taky mají lepíky MPíci. Wink


tak toto je vazne dobree ked aj aj oni boja Shocked Very Happy Mr. Green Mr. Green tongue

edit: ked uz sme u toho a vo vysielackach sa vyznas - nevies aky system sa pouziva v SR konkretne napr v BA? da sa tiez odpocuvat?
_________________
| www.bezpokut.sk | STINGER je legálny, radarové detektory nie!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt listopad 09, 2006 5:19 pm    Předmět: Citovat

Sokolda napsal:
No je to jako všude o ceně , v autě mám mobilku ,nastavení fr. na displeji,10pamětí , jinak bych nešetřil a doporučoval bych v cenové relaci tak od 3-5tisíc,Takže mobilku+anténu(velikost 20-30cm)

Prosím, o radu pro lamu. Jakou "ručku" s odnímatelnou anténou, digi nastevením frekvence, pamě, autoscan? Ještě něco jsem zapomněl? Jezdím sice většinou po Praze, ale občas zavítám někam "na venkov" Very Happy jako třeba Liberec, Jablonec, Plzeň, Jindřichův Hradec, ..... A tam jsou lokální MP docela aktivní, takže poslech by se hodil. Chtěl bych to otestování, kolik toho tam vlastně uslyšim. Takže něco, co můžu mít hozený v autě pod sedačkou nebo ve dveřích a v případě potřeby pohotově zapnout.

Snažil jsem se číst si ceník http://www.elix.cz/ceniky/elix-mc.htm ale je to pro mě už neznámá oblast. Nebo mi bude stačit jenom přijímač? http://www.elix.cz/prijimace.htm

Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
1100xx
Pozorovatel


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: pá listopad 10, 2006 7:59 am    Předmět: Citovat

nejlepší ceny pro YAESU má v čr www.ges.cz
tato tam stojí cca 4.5tis bez DPH
_________________
RX-65 home made, CB-MegaJet 900,KAWASAKI ZZ-R1400,pérák 350
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Obecná diskuze Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com