Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pri zapnuti na me 945 mluvi :-D

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Bel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mr_nitroz
Pozorovatel


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: čt březen 20, 2008 5:10 pm    Předmět: Pri zapnuti na me 945 mluvi :-D Citovat

Mam detektor vertikalne umisteny na A sloupku, napajeni se zapne po otoceni klicku a uz asi 3 mesice pozoruju ze pri zapnuti nekdy rekne neco jako "zounly" nebo neco takoveho. Dela to hlavne po ranu a tak 1 za 20-30 zapnuti. Myslel jsem si ze to je z autoradia, ale neni. Detektor mam jiz 2,5 roku a funguje v pohode, az na obcasne plane poplachy hlavne z mobilu.

Nesetkal se s necim podobnym nekdo? Co na to rika abel?
_________________
50/90/130, vic ani kdyby trakare padaly!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mr_nitroz
Pozorovatel


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2008 11:18 am    Předmět: Citovat

dnes mi po zapnuti rekl nekolikrat neco jako hazds sii tuu (asi C2) Shocked . Jsem z toho jelen, snad neodchazi do vecnych lovist...
_________________
50/90/130, vic ani kdyby trakare padaly!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2008 2:30 pm    Předmět: Citovat

Nerikal hau aare juu? Mr. Green Asi nejaky vyssi model..
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2008 3:21 pm    Předmět: Citovat

mr.nitroz: ..to by říkal howgh Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AntiRadary.cz
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 1459
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2008 12:16 am    Předmět: Re: Pri zapnuti na me 945 mluvi :-D Citovat

mr_nitroz napsal:
Co na to rika abel?


Zhrouceni zvukoveho chipu, v CR neopravitelne, do USA nebo Kanady se to posilat neoplati. Zbohem a satecek.
Pouzivat dokud to jde a vybirat nasledovnika nebo to nekomu dat na dojezdeni (otrlejsi povahy mohou zkusit i vyhodny prodej Mr. Green ) a rovnou koupit novy detektor.
_________________
--- Výhradní distributor produktů Stinger v České republice ---
http://www.antiradary.cz , http://www.antiradary.com , http://www.valentineone.cz , http://www.antilaser.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
msp_x
Expert


Založen: 10.12.2006
Příspěvky: 539
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2008 9:23 am    Předmět: Re: Pri zapnuti na me 945 mluvi :-D Citovat

Antiradary BEL napsal:
Zhrouceni zvukoveho chipu

Mohu ze zeptat, co si pod pojmem "zhrouceni" predstavit? Zvuk je generovan mikroprocesorem (+pripojeny A/D prevodnik). Doslo tedy k poruse programu v MCU?

mr_nitroz: jen napad, stava se to pri zapnuti/vypnuti tlacitkem nebo pri pripojeni/odpojeni napajeni?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
mr_nitroz
Pozorovatel


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2008 10:02 am    Předmět: Citovat

stava se to pri pripojeni napajeni. Detektor se mi zapina sam po otoceni klicku.
_________________
50/90/130, vic ani kdyby trakare padaly!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
msp_x
Expert


Založen: 10.12.2006
Příspěvky: 539
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2008 10:22 am    Předmět: Citovat

mr_nitroz napsal:
stava se to pri pripojeni napajeni. Detektor se mi zapina sam po otoceni klicku.

Nerikam, ze vim, co s tim je, ale co me tak napada je to, ze za nejakou tu dobu trochu vyschly kondiky a stalo se to tak nachylnejsi na ruseni. Pri otoceni klicku (kdyz se pri tom jeste startuje) je na napajeni pekny bordel, coz MCU muze zblbnout. Pokud jinak funguje bezproblemove, tak by to mohlo byt ono.

Zkusil bych si zapnout takovou tu pocatecni demo-sekvenci (predpokladam, ze je vypnuta) a zjistovat, kdy neocekavane mluvi (jestli po ni, nebo pred ni). Pokud by to bylo tak, ze rekne to C2 a pak bude teprve to demo (nebo demo-C2-demo), tak to je asi ono. Anebo taky ne Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
mr_nitroz
Pozorovatel


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2008 3:44 pm    Předmět: Citovat

Zkusim zapnout demo pri zapnuti a poreferuju. Jak rikam dela to hlavne rano kdy je detektor pres noc vyply.
Mluvit zacne par vterin po nastartovani motoru. Nikdy na me nepromluvil po otoceni klicku pred nastartovanim, takze na tom asi neco bude...

Uprimne vypinat ho rucne a zapinat se mi moc nelibi. Jednoho krasneho dne bych na to zapomel a jak na potvoru by merili...
_________________
50/90/130, vic ani kdyby trakare padaly!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2008 4:00 pm    Předmět: Citovat

A nechavas ho pres noc v aute? treba je jenom moc studeny a nedela mu to dobre..
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mr_nitroz
Pozorovatel


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2008 5:11 pm    Předmět: Citovat

jj, nechavam. U nas se nekrade Cool
_________________
50/90/130, vic ani kdyby trakare padaly!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AntiRadary.cz
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 1459
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 8:12 am    Předmět: Re: Pri zapnuti na me 945 mluvi :-D Citovat

msp_x napsal:

Mohu ze zeptat, co si pod pojmem "zhrouceni" predstavit? Zvuk je generovan mikroprocesorem (+pripojeny A/D prevodnik). Doslo tedy k poruse programu v MCU?


To je pracovni nazev pro poruchu, ktera je zpusobena spatnou funkci zvukoveho cipu nebo odpovidajici casti procesoru, popripade podprogramu a nejde odstranit trivialni opravou typu vymena reproduktoru, propajeni studeneho spoje a pod.
_________________
--- Výhradní distributor produktů Stinger v České republice ---
http://www.antiradary.cz , http://www.antiradary.com , http://www.valentineone.cz , http://www.antilaser.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
mr_nitroz
Pozorovatel


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 8:08 pm    Předmět: Citovat

Mam par dalsich poznatku ohledne mluveni.

Hlasku ohledne C2 to nereklo uz nikdy, kdysi davno, asi pred rokem mi detektor napsal po zapnuti neco jako CAL LO2 a jeste MARKERS nebo tak nejak, uz si to nepamatuju a pipal u toho, zaslal jsem ho do cyberdyne a ti mi ho po mesici vratili ze se jim zavada neprojevila a ze reklamaci neuznavaji. No neresil jsem to dale, detektor funguje doted bez problemu a dohadovat se s nekym o tom ze se mi to fakt ukazalo ale jim na potvoru zrovna ne neni v mych silach.
Asi kazdemu ktery startuje se zaplym detektorem mu v prubehu startovani detektor pipa a pise nizke napeti. U mojeho se nekdy stane ze nepipa, pouze pise nizke napeti a po paru vterinach po nastartovani prave rekne jiz uvedenou hlasku "zounly."

Kdyz jsem zkousel prepnout mod q-start na normal tak detektor spustil demo, kvikal tak jak mel, v prubehu dema jsem nastartoval, kvikat prestal a pouze ukazoval nizke napeti a pote zase zacal kvikat a v prubehu demaa kvikani do toho rekl "zounly."
To same se stalo i v pripade ze jsem demo nechal dobehnout do konce, chovalo se to stejne jako q-start.

No muj nazor laika elektrikare je, ze by to teoreticky mohly byt i ty vyshle kondiky, detektor nepipa jenom kdyz indikuje nizke napeti protoze kondiky pipani uz neutahnou. Je tak nebo se mylim?
_________________
50/90/130, vic ani kdyby trakare padaly!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ragamix
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1873
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 6:21 am    Předmět: Citovat

mr_nitroz napsal:
v prubehu dema jsem nastartoval

toto radsej nerob. startovat so zapnutym detektorom sa velmi nedoporucuje. mozes ho tymto sposobom pokazit. najskor nastartuj a az potom ho zapni.
_________________
| www.bezpokut.sk | STINGER je legálny, radarové detektory nie!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Bel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com