Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Poi s policejnímy radary
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> GPS a POI
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
msp_x
Expert


Založen: 10.12.2006
Příspěvky: 539
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 10:54 am    Předmět: Radar Brezany Citovat

Tenhle dotaz/prispevek by asi mel spise smerovat do diskuze na poi.cz, ale protoze tam jeste nemam ucet, tak se nejdrive zeptam tady. V jake kategorii jsou "zpomalovaci semafory"? Trochu jsem se pri pohledu na mapu stacionarnich radaru vydesil, ze v Brezanech jsou nejake nove, dokonce meri 30ku. Dneska jsem na ne koukal a vypada to spis na podobny princip jako v Kocande, kdy pri vetsi rychlosti vyskoci cervena na semaforu. Tenhle byl v kat. stacionarni radary a ta mi neprijde nejvhodnejsi.

Naposledy upravil msp_x dne po červen 02, 2008 12:06 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 10:58 am    Předmět: Citovat

spoustu POI v kategorii "stacionární radary" jsou i obyčejné cedule ukazující rychlost. s tím nezle nic dělat. ale pak se v tom snadno ztratí nějaký TraffiStar a to je průšvih Sad
_________________
Kancelář pro uvádění bájných příběhů na pravou míru.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LUB
Expert


Založen: 5.8.2007
Příspěvky: 374
Bydliště: KV

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 3:16 pm    Předmět: Citovat

No to si nevyberete. Lidi to tam patlaj hlava nehlava, takže je v tom chaos. Prostě nepochopí, že třeba měřící cedule není stacionár a kolikrát mi přijde, že upozornění na mobilní radary tam strkaj policajti na každýho půl kilometru aby všichni byli neustále ve střehu.
_________________

Výbava v mém autě: □□□□□□
(kdo nemá čisté svědomí vidí bohu?el jen čtverečky)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
emc
Expert


Založen: 25.6.2007
Příspěvky: 642

PříspěvekZaslal: po leden 31, 2011 12:55 am    Předmět: Citovat

Oprašuji toto téma. Kdo máte v mobilu Sygic, zde jsou aktuální POI s radary pro CZ, SK, GB. Několikanásobná konverze včetně výmazu diakritiky.
http://anonym.to/?http://www.edisk.cz/stahni/22395/Sygic.Radary.2011-01-30.zip_201.09KB.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
snail
Expert


Založen: 30.10.2006
Příspěvky: 1423

PříspěvekZaslal: pá květen 06, 2011 7:07 am    Předmět: Citovat

tongue

Naposledy upravil snail dne so prosinec 31, 2011 9:51 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Céda
Člen klubu


Založen: 6.8.2008
Příspěvky: 183

PříspěvekZaslal: pá květen 06, 2011 3:33 pm    Předmět: Citovat

Odešel jsem z jinych fór abych svůj majestát nevystavoval hněvu a tak se nebudu zapojovat ani do tamní diskuze o tom jestli některý křižovatky snímají jak prujezd na červenou tak rychlost.. Mám poi a musel jsem ty zvuky v Praze vypnout, protože mě sere že to furt řve u každý píčoviny i když to nic neměří. Nebo nedej bože se s nima hádat, že né všechny ty supr radarový semafory fungují. Některý jsou totiž už dlouhodobě vypnutý a ani průjezd na červenou nesledují.
_________________
Čest a síla
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá květen 06, 2011 3:42 pm    Předmět: Citovat

Ty jsi Lexa Snail??
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> GPS a POI Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com