Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

V1 a měření laserem
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Valentine One
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pavelostr
Člen klubu


Založen: 2.3.2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 2:25 pm    Předmět: Citovat

Ice napsal:
obrat je rozumější si myslím ale otázka je pak když je to auto a mají RZ.


Pokud je to Ramer tak mají rz jen zezadu . To byl jeden konkrétní případ , úplně jinde , jen chci říct , že je lepší se kontaktu s orgánem vyhnout a to platí při jakémkoli měření .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mr_nitroz
Pozorovatel


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 2:56 pm    Předmět: Citovat

Na tom miste udelali asi pred 2ma lety novy asfalt, pred tim tam byl celkem tankodrom a od te doby tam meri celkem casto. Jedna se o autobusovou zastavu u restaurace "u ruze" v Bordovicich. Cool

Presne v tom miste merili kdysi ramerem, jel jsem tam na motorce, podtocena 6tka, cca 70-80 a vsiml jsem si jich uz pozde. No jel jsem dal a v dali uz vidim uprostred cesty policajta jak na me ceka tak jsem to otocil, poslusne projel zpatky kolem radaru a jel se projet jinam. Samozrejme nic z toho nebylo, moji fotku meli zepredu a i kdyz jsem zpatky obsluha radaru si spz musela vsimnout.

Misto to je zkopce a jedina moznost je fakt to otocit anebo nezastavovat. Tady na dalnem vychode se k nam nedostaly a verim ze ani nedostanou metody z melnicka. Cool

offtopic
Timto zdravim Fidu, ktery mel v reportazi asi vterinovy rozhovor ve kterem stihnul rict ze nerika ze jezdi uplne predpisove.
offtopic
_________________
50/90/130, vic ani kdyby trakare padaly!


Naposledy upravil mr_nitroz dne po červen 16, 2008 5:29 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
antilaser
Člen klubu


Založen: 8.6.2007
Příspěvky: 107
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 3:02 pm    Předmět: Citovat

Ukázali ty co zastavili. Ti co byli bez, nebo s nečitelnou RZ to zřejmě řešili jinak...
_________________
www.antilaser.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
antilaser
Člen klubu


Založen: 8.6.2007
Příspěvky: 107
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 3:34 pm    Předmět: Citovat

Na sportovní motorce jsem jezdil asi 12 let, takže několik podobných situací jsem zažil. Důležitý byl moment překvapení, ne jen otočit plynovou rukojetí.
Třeba si teď někdo z motorkářů koupí leštěnku. Z bývalé kolegiality jim dám slevu. Very Happy I když si myslím,že na motorku je to fakt zbytečnost.
_________________
www.antilaser.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Valentine One Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strana 7 z 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com