Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

FP 995CZ mobilem

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Bel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dino
Nováček


Založen: 16.6.2008
Příspěvky: 14
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 5:35 pm    Předmět: FP 995CZ mobilem Citovat

Stala se mi zajímavá věc. Mám Bel 995CZ a předevčírem jsem zastavil u krajnice, abych si zavolal a když začal telefon zvonit, antiradar začal hlasit Laser. Dnes jsem toho chtěl využít, když chtěl kamarád vidět, jak antiradar funguje a nic. A to jsem dával telefon úplně k antiradaru a různě s nim šaškoval po celym autě a nic a přitom předevčírem úplně stačilo, že jsem ho měl u ucha. Nevíte někdo, co mohlo způsobit takový rozdíl v reakci?
_________________
Bel 995CZ vertikal
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
msp_x
Expert


Založen: 10.12.2006
Příspěvky: 539
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 8:20 pm    Předmět: Re: FP 995CZ mobilem Citovat

dino napsal:
Nevíte někdo, co mohlo způsobit takový rozdíl v reakci?

Zalezi na tom, jak daleko jsi od BTSky a podmikach sireni, neboli jak velkym vykonem mobil vysila. Na demonstraci bych doporucil, aby jsi dal mobil k detektoru a nekdo ti zavolal. V okamziku zacatku spojeni si totiz mobil zjistuje potrebny vykon pricemz vysilat zacina s tim nejvyssim a postupne ho snizuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
msp_x
Expert


Založen: 10.12.2006
Příspěvky: 539
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 10:08 pm    Předmět: Citovat

Otazka byla na duvod rozdilne reakce, ne jak vyvolat poplach.

Ice napsal:
nini jednodušší si vzít dálkové ovládání od TV a blikat tím do laserového čidla a poplach mᚠzaručený.

Zkousel jsi to uz nekdy? Very Happy Aby jsi nebyl zklaman, ze ten zaruceny poplach se nejak nedostavuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
dino
Nováček


Založen: 16.6.2008
Příspěvky: 14
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 11:34 pm    Předmět: Re: FP 995CZ mobilem Citovat

msp_x napsal:
Zalezi na tom, jak daleko jsi od BTSky a podmikach sireni, neboli jak velkym vykonem mobil vysila.


Tak to bude tím. Dnes (vlastně už včera Smile) jsem byl teměř v centru Prahy, zatímco předevčírem jsem volal na kraji Dolních Břežan, kde byl asi slabší signál a tudíž vyšší vysílací výkon mobilu. Díky za vysvětlení.
_________________
Bel 995CZ vertikal
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: čt červenec 17, 2008 7:29 am    Předmět: Citovat

Ice napsal:
jj zkoušel z bezprostřední blízkosti a ruko to zastínil aby tam nešlo světlo z okolí a fungovalo to.

Mne to teda nefungovalo ani na jednom z 6 DO Smile
Brezanama taky obcas telefonuju, RX65E zatim gut.
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
msp_x
Expert


Založen: 10.12.2006
Příspěvky: 539
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červenec 17, 2008 8:07 am    Předmět: Citovat

shwaara napsal:
Ice napsal:
jj zkoušel z bezprostřední blízkosti a ruko to zastínil aby tam nešlo světlo z okolí a fungovalo to.

Mne to teda nefungovalo ani na jednom z 6 DO Smile

ICE ma stesti na ovladac. Ja to zkousel s ruznymi peti a ani tuk. Priznavam ale, ze to nebylo z bezprostredni blizkosti. Je mozne, ze v tom pripade to tak prebudi vstupni obvody, ze nejaky ten signal podobny lidaru se tam ukaze. Pri normalnim vzdalenosti je pravdepodobnost poplachu relativne mala, protoze protokol ovladacu pulsy lidaru vetsinou moc nepripomina.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
AntiRadary.cz
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 1459
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červenec 17, 2008 8:29 am    Předmět: Citovat

Ice napsal:
nini jednodušší si vzít dálkové ovládání od TV a blikat tím do laserového čidla a poplach mᚠzaručený.


Tohle je blbost a funguje tak akorat u cidel 975. Citlivost na DO se snizuje v rade 975, 94x/95x, 96x/99x/RX65, lidove receno, 975 reaguje vzdy a bez problemu na prakticky kazde DO, starsi detektory 94x a 95x reagovaly na DO dost neochotne, ale obcas se nechaly vyprovokovat, ovsem nove 96x/99x a RX65 na DO prakticky nereaguji.
_________________
--- Výhradní distributor produktů Stinger v České republice ---
http://www.antiradary.cz , http://www.antiradary.com , http://www.valentineone.cz , http://www.antilaser.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Bel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com