Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Test Jeremenkova V1 v. 3861

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Valentine One
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rullez
Pozorovatel


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: út květen 15, 2007 10:25 am    Předmět: Citovat

To Josef : To už je tam funkční stacionář?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef
Anonymní





PříspěvekZaslal: út květen 15, 2007 12:41 pm    Předmět: Citovat

V mapě je měřítko Smile

Radar byl umístěn v policejním voze - viz video.
Návrat nahoru
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2007 7:06 am    Předmět: Citovat

Nechci vypadat jako věčný šoural, ale průběh detekce na odjezdu mi přijde dost divný. Na odjezdu podle změn intenzity poplachu není moc poznat, kdy se blíží radar. A ani vlastní průjezd měřícím paprskem na odjezdu není nijak výrazný. Schválně si pečlivě poslechněte průběh poplachu na odjezdu a sledujte kde je radar (v autě za žlutou dodávkou). To bude asi tím, že při uvedené montáži vlastně V1 přišla o zadní čidlo, které je odstíněno. Při klasické montáži uvnitř kabiny jsem díky zadnímu čidlu měl dobrý přehled, když jsem na odjezdu projel okolo radaru. A to včetně varianty "falešného odjezdu" - např. Evropská nebo Čimická. Je to už taková vyšší dívčí. Pokud řidič pojede co celou dobu libovolného poplachu pomalu, tak nemá co řešit.

Samozřejmě na příjezdu je to velká paráda.
_________________
Kancelář pro uvádění bájných příběhů na pravou míru.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Josef
Anonymní





PříspěvekZaslal: út květen 22, 2007 10:18 am    Předmět: Citovat

Jeremenkova je dost specifický případ, je tam spousta odrazů na odjezdu a opravdu detektor ne moc jasně označí polohu radaru. Na ostatních místech je odjezd lepší, ale není to ono v porovnání s detekcí na příjezdu, tak je to naprosto dokonalé.
Návrat nahoru
marsal
Pozorovatel


Založen: 5.11.2006
Příspěvky: 67
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2007 9:44 am    Předmět: Test Čimická v. 3.861 versus v. 3.856 Citovat

Dnes jsem testoval V1 na Čimické, umístění vertikálně nalevo u sloupku řidiče (přilepený suchým zipem). Měřil jsme několik průjezdů a vzdálenost jsem odečítal přesně z navigace (kolik metrů zbývá k stacionáru).

Výsledem mne příjemně překvapil: 240 metrů proti směru jízdy a 420 metrů po směru jízdy !!

Otázkou stejně je, kolik metrů od stacionáru začíná radar měřit (neboli, kolik metrů mám na zpomalení vozu).

Jinak doufám, že suchý zip (hlavně lepidlo, kterým je připevněn) vydrží používání.

Zatím jasně nejlepší výsledek z různých pokusů, jak detektor umístit (ještě lepší než opěrka nebo clona vertikálně, o horizontálním umístění se nebavím).

Jinak mám občas falešný laser alert od zařízení, které umožňují přednostní jízdu autobusů na Čimické a na Proseku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ragamix
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1873
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2007 10:07 am    Předmět: Re: Test Čimická v. 3.861 versus v. 3.856 Citovat

marsal napsal:
Otázkou stejně je, kolik metrů od stacionáru začíná radar měřit (neboli, kolik metrů mám na zpomalení vozu).


os radaru zviera s cestou uhol 22stupnov. takze trigonometria --> radar mera rychlost ked si vo vzdialenosti cca 2.475 nasobku bocneho odstupu od neho. cize ak je bocny odstup medzi tebou a radarom 2m zmera ta v okamihu ked si 2 x 2.475 = 5 metrov od neho.

edit: tych 5 metrov je horizontalna vzdialenost ci ako to nazvat.. tj je to vzdialenost do miesta kde sa budes nachadzat vedla radaru (a 2 metre od neho). dufam ze je to pochopitelne vysvetlenie Smile
_________________
| www.bezpokut.sk | STINGER je legálny, radarové detektory nie!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Valentine One Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com