Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

V1 Olomouc - falešné poplachy

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Valentine One
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
TomTom
Kolemjdoucí


Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2007 10:53 pm    Předmět: V1 Olomouc - falešné poplachy Citovat

Zdravím Vás, rád bych se zeptal všech uživatelů V1, kteří projíždějí Olomoucí, zda-li trpí na falešné poplachy. Pravidelně se s nimi u mé V1 3.863 setkávám v oblasti Velkomoravské ulice (u LIDL, u Baumax, u Shell, u hlavního nádraží, apod). Mám bohužel ještě podobné zkušenosti s městem Prostějov na ul Plumlovská (u benzinky Aral a v okolí Elcentrum)....snad virus či co? Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stahovanie
Pozorovatel


Založen: 24.7.2007
Příspěvky: 46
Bydliště: Vranov nad Topžou

PříspěvekZaslal: ne říjen 14, 2007 11:43 am    Předmět: Re: V1 Olomouc - falešné poplachy Citovat

TomTom napsal:
Zdravím Vás, rád bych se zeptal všech uživatelů V1, kteří projíždějí Olomoucí, zda-li trpí na falešné poplachy. Pravidelně se s nimi u mé V1 3.863 setkávám v oblasti Velkomoravské ulice (u LIDL, u Baumax, u Shell, u hlavního nádraží, apod). Mám bohužel ještě podobné zkušenosti s městem Prostějov na ul Plumlovská (u benzinky Aral a v okolí Elcentrum)....snad virus či co? Question


musis pocitat s falosnymi poplachmi, pretoze nikto, ani telekomunikacny urad nedokaze zamedzit roznym rozladeným zariadeniam, poveternostným vplyvom a iným známym ale aj neznámym vplyvom. Mne takisto niekedy pipne na jednom mieste na mojej obvyklej ceste a inokedy aj 10x tadial idem a nic. Nie je ani prehriaty ani podchladeny, skratka 1x tam pipne a inokedy 10x nepipne. :-)
_________________
V1 3.863 (uz mi ho ukradli)
novy 3.872

LI team Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Valentine One Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com